Kamu İş İlanları

Ziraat Bankası 81 İL 400 Memur Ve Servis Görevlisi Alımı Başvuru Ekranı

[ad_1]

Ziraat Bankası tarafından yayınlanan Türkiye geneli personel alımı ilanlarına göre 81 il kapsamında 400 memur ve servis görevlisi alımı için başvuru ekranı açıldı. Ziraat Bankası resmi kariyer sayfası üzerinden yayınlandığı ilanda 400 kontenjan açtı.

Memur alımı ve işçi alımı kapsamında Ziraat Bankası tarafından 81 ilin kapsamında yayınlandı. Türkiye geneli başvuruların alındığı personel alımı ilanları yayınlandı. Memur ve servis görevlisi kontenjanına 400 atama yapılacak.

Alımı yapılacak unvanlardan biri uzman yardımcısı olarak belirlenmiş olup alımları yapan şehir ise İstanbul ili olarak belirtildi. Sınavların yapılacağı iller ise Adana, Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van olarak belirtildi.

300 servis görevlisi alımı Türkiye geneline yapılmaktadır. Sınav yapılacak yerler ise Adana, Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van olarak belirtilmiştir.

ziraat-bankasi-81-il-400-memur-ve-servis-gorevlisi-alimi-basvuru-ekrani-acildi.jpg

Alımı yapılacak unvanlar Müfettiş yardımcısı alımı, Uzman yardımcısı alımı, servis görevlisi alımı ziraat bankasına yapılacaktır. Ziraat Katılım’ a ise uzman yardımcısı ve servis görevlisi alımı yapılacaktır.

Sınav Başvuru Tarihleri

Sınava başvuru yapacaklar için sınav başvuruları alınmaya başlanmıştır. 30 Eylül 2022 tarihinden itibaren sınavlara başvurular yapılabilecek olup en geç müracaatlar ise 16 Ekim 2022 tarihinde sona erecektir.

ziraat-bankasi-personel-alimi.jpg

Başvurular yalnızca online olarak alınacaktır. Ziraat bankası kariyer sayfası üzerinden başvuruların alınacağı tahmin edilmektedir.

Sınav Bilgileri

Sınav 5 Kasım 2022 tarihinde yapılacak olup adaylar bu tarih içerisinde saat 14.00 da sınava tabi tutulacaklaradır. Sınav giriş belgesi ise en geç 31 Eylül 2022 tarihine kadar temin edilmesi gerekmektedir.

Başvuru ekranı

[ad_2]

#Ziraat #Bankası #İL #Memur #Servis #Görevlisi #Alımı #Başvuru #Ekranı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu