Kamu İş İlanları

Banka ve Kamu Kurumu 741 İşçi ve Personel Alımı İlanları

Kamu kurumu ve banka işçi ve personel alımı duyurusunda bulundu. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Ziraat bankası ve kamu kurumu bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere işçi ve personel alacak.

Kamu kurumu ve banka personel alımı yapacak. Personel ve işçi kapsamında yapılacak olan personel alımı için unvanlar verildi. Yayımlanan personel alımı ilanına göre Ziraat bankası 400 memur ve SGK 341 işçi alımı yapıyor.

Ziraat Bankası Türkiye Geneli Personel Alacak

Ziraat bankası 400 memur alımı ilanı yayımladı. 81 il kapsamında yapılacak olan personel alımı için 400 atama yapılacak. Ziraat bankası Sınavların yapılacağı iller ise Adana, Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van olduğunu açıkladı.

Ziraat bankası personel alımı için adayların 30 Eylül 2022 tarihi itibariyle sınava başvuru yapabilecek olup en geç başvurular 16 Ekim 2022 tarihinde yapılacaktır. Sınav 5 kasım tarihinde saat 14:00 da sınava tabi tutulacaklardır.

Ziraat Bankası Personel Alımı İlanı İçin tıklayınız.

ziraat-bankasi.jpg

SGK Personel Alımı İş İlanları

Sosyal güvenlik kurumu KPSS en az 60 puan şartıyla 341 personel ve işçi alımı yapıyor. Sosyal güvenlik kurumu tarafından yayımlanan personel alımı ilanlarına göre sosyal güvenlik kurumu 171 destek personeli, 59 koruma güvenlik görevlisi, 9 teknisyen ve 102 büro personeli olmak üzere toplam 341 sözleşmeli personel alımı yapacak.

KPSS en az 60 puanla yapılacak olan personel alımı için adayların iç ve dış mekânda görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

SGK Personel Alımı detayları için tıklayınız.sgk-logo.jpg


#Banka #Kamu #Kurumu #İşçi #Personel #Alımı #İlanları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu