Oyun

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu 2022

[ad_1]

Oyun içerisinde elmas satın alma bölmesine geldiğimiz zaman Brawl Stars içerik üreticisi kodu karşımıza çıkmaktadır. Oyuncular bu içerik kodlarının ne anlama geldiğini merak etmekte herhangi bir avantajı olup olmadığına sormaktadır. Öncelikle bu kodları kullanmak oyunculara herhangi bir getiri sunmamaktadır.

Peki bu kodlar ne işe yarıyor diye merak ediyorsanız şöyle söyleyebiliriz. Oyunda herhangi bir satın alım işlemi gerçekleştirirsiniz eğer İçerik üreticilerini destekte bulunuyor olacaksınız. Bu destek sadece içerik üreticilerini olup oyunculara herhangi bir avantaj sunmaktadır.

En çok düşünülen şey ise açılan sandıklarda herhangi bir şans getirip getirmediğidir. Oyun yapımcıları tarafından yapılan açıklamada Bu kodları kullanmak kullanıcılara herhangi bir şans veya ek getirir sunmadığı yönündedir. Bu yüzden desteklemek size kalmıştır.

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu (Türk)

Ülkemizde de birçok Türk içerik üreticisini Brawl Stars içerik üreticisi kodu sayesinde onlara destek sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde yabancılarda bu durum mevcuttur. Hangi YouTube kanalını takip ediyorsanız eğer onun destek kodunu kullanarak yayıncılara destek sağlayabilirsiniz. Ülkemizde yer alan isimler aşağıdaki gibidir.

Yukarıda yer alan yayıncıların Brown Stars içerik üreticisi kodu ile onları destekleyebilirsiniz. Şu anlık sadece bu iki yayıncıda olup herhangi başka Türk yayıncıda bulunmamaktadır. Elbette bu böyle kalmayacak ve ilerleyen süreçlerde daha da artacaktır.

Rozetmen adlı yayıncı genellikle Brawl Stars içerikleri üretmekte olsa da Oyun Gemisi yayıncısı ise Clash Royale ile ilgili içerikler üretmektedir. Bu içeriklere YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu kodları kullandığınız takdirde hesabınıza ek bir öğe tanımlanamayacaktır bunu unutmayınız. Gelin ise şimdi sizlerle yabancıların Brawl Stars içerik üreticisi kodu nelermiş onları görelim.

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu (Yabancı)

Ülkemizde yer alan yayıncılarda olduğu gibi yabancılara da birçok yayıncı da bu içerik üreticisi kodu bulunmaktadır. Eğer ki bu kodları kullanarak sandık açınca şansınızın yaver gideceğini inanıyorsanız deneyebilirsiniz. Şans konusunda herhangi bir faktör olmadığını da unutmamalısınız.

  • ninja – Clash Ninja
  • akari – Akari Gaming
  • alvaro845 – Alvaro845
  • amie – AmieNicole
  • anikilo – Anikilo
  • pat – Chief Pat
  • eric – OneHive
  • decow – Decow do Canal
  • guzzo – Guzzo Games
  • joe – Joe McDonalds

Yukarıda bulunan listede 10 adet yabancı Brawl Stars içerik üreticisi kodu bulunmaktadır. Bu listeyi kullanarak herhangi bir yayıncıyı destekleyebilirsiniz. Seçim size kalmış olup yapacağınız seçim sadece tercih ettiğiniz yayıncıyı destekleyecektir.

Brawl Stars 170 Taş Kodu yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde bulunan içeriklere göz atmayı unutmayınız.

Brawl Stars içerik üreticisi kodu ne işe yarar?

Oyunculara herhangi bir avantaj sağlamayıp sadece yayıncılara destek oluşturmaktadır. İçerik üreticileri için oyun içerisinde yer alan yeşil taş miktarını arttırmaktadır.

Brawl Stars Türk içerik üreticisi kodu nelerdir?

Ülkemizde aktif olarak sadece Rozetmen ve Oyun Gemisi’nin içerik üreticisi kodları bulunmaktadır.

[ad_2]

#Brawl #Stars #İçerik #Üreticisi #Kodu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu