Haber

Hayatı Boyunca Kadınlar En Çok İster?

Yaşamımız boyunca hep kadınları hayattan çok şey istemekle suçladık. Halbuki kadınlar yaşantılarının güzel ve sorunsuz geçmesi için çabaladılar. Erkekler ise hem kadınların hayat şartlarını zorlaştırdılar hem de kendi istedikleri gibi hür bir şekilde yaşamaya devam ettiler. Bunun üzerine kadınlar bir şey istediklerinde çok şey istiyor gibi lanse ettiler. Kadınlar hak etmediği hiçbir şey istemedi. Kadınlar ne ister aslında çok basittir. Mutlu olmak ister, huzurlu olmak ister, sevildiğini bilmek ister ve ilgi görmek isterler. Yaşantıyı zorlaştıran aslına bakarsanız tamamıyla erkeklerdir. Hayattan kadınlar ne ister sorusuna ‘istekleri bitmez’ gibi cevaplar vermektedirler. Aslına bakarsanız bu da bir psikolojik şiddettir.

Kadına Yönelik Şiddete Hayır!

Yalnızca kadına şiddete değil her canlıya şiddete hayır diyoruz. Çiçekleri kopararak gösterdiğimiz şiddete hayır, hayvanlara edilen zulme ve şiddete hayır, dünyanın en masum olan çocuklara şiddete hayır, kadına yönelik şiddete hayır. Şiddetin hiçbir türlüsünü onaylamıyor ve kınıyoruz. Her canlının koşulsuz şartsız arkasındayız. Kadına şiddete hayır derken aslında savunmasız her canlının şiddetine hayır diyoruz. Kadınların, çocukların, hayvanların çok daha mutlu ve şiddet görmediği bir ülkede yaşamak dileği ile. Umarız hiçbir canlı kendisinden küçük ve güçsüz gördüğü diğer hiçbir canlıya şiddet uygulamaz. Uyguladığı takdirde gerekli cezaları alması için bizler sosyal güç olarak her daim mağdur olanın yanındayız.

Hayatı Boyunca Kadınlar En Çok İster?

Bonita Ne Demek? Anlamı Nedir?

Bonita tatlı ve güzel demek iken la Isla Bonita Türkçe karşılığı ile güzel ada anlamını taşımaktadır. La Isla Bonita ne demek, bonita ne demek gibi bir çok sorularınızıda makalemizin bu kısmın da cevaplamış olalım. 1987’de en çok satan şarkı olmuştur. Günümüze kadar gelen ve hala eskimeyen severek dinlediğimiz nadir şarkılardan bir tanesidir.

Bonitam kadın sitesi de tıpkı Madonna’nın eskimeyen şarkısı gibi yıllar geçtikçe değerlenmektedir. Artan takipçilerimiz ile bonitam Türkiye’nin en iyi kadınlar sitesi olarak ödül almaya hak kazanmıştır. Bizleri bu ödüle layık gören takipçilerimize çok teşekkür ederiz. Güveninizi boşa çıkarmayacağımızı ve sizlere hep daha fazla bilgiler vererek ilerleyeceğimize söz veriyoruz.

#Hayatı #Boyunca #Kadınlar #Çok #İster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu