Haber

Toki Antalya Sosyal Konut Evleri Nerede?

Cumhurbaşkanının açıklamasının ardından Toki Antalya sosyal konut evleri nerede sorusu akıllarda soru işareti bırakmıştır. Birçok vatandaşa ev sahipliği yapacak olan Toki, Antalya’da 6 farklı bölgeye Toki sosyal konut evleri yapacaktır. Uygun fiyata ev sahibi olmak isteyenler için muhteşem bir fırsat şansı olduğunu unutmayın.

Toki Antalya sosyal konut evleri nerede diyorsanız eğer yazımızda yer alan bilgiler doğrultusunda sizler de hangi bölgelere inşa edileceğini görebilirsiniz. Merkezde de olmak üzere birçok ilçede bu konutlar inşa edilecektir. Duyurunun ardından nerede hangi konutlar yapılacağını merak eden vatandaşlar Antalya için olan konutları aşağıda yer alan bilgiler sayesinde öğrenebilirler.

Toki Antalya Sosyal Konut Evleri

Toki Antalya Sosyal Konut Evleri

Toki Antalya sosyal konut evleri 6 farklı bölgede yer almaktadır. Aşağıda yer alan listeden bu bölgeleri görebilirsiniz.

 • Antalya Döşemealtı 350/ 250.000 Sosyal Konut Projesi
 • Antalya Gazipaşa 100/ 250.000 Sosyal Konut Projesi
 • Antalya Kaş 50/ 250.000 Sosyal Konut Projesi
 • Antalya Manavgat 350/ 250.000 Sosyal Konut Projesi
 • Antalya Merkez 5800/ 250.000 Sosyal Konut Projesi
 • Antalya Serik 350/ 250.000 Sosyal Konut Projesi

Yukarıda yer alan bölgelerden Toki Antalya Sosyal Konut evleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu bölgeler hem turistik açıdan önemli olup hem de birçok vatandaş tarafından büyük bir ilgi odağı olan bölgelerdir.

Bu yüzden başvuru yapacaksanız eğer geç kalmadan başvurunuzu yapmanızı tavsiye ederiz. Bir merkez olmak üzere 5 tane de ilçede olan bu konut projeleri sayesinde siz de Antalya’da ev sahibi olabilirsiniz.

Toki Antalya Sosyal Konut Evleri

Toki Antalya Sosyal Konut Evi Başvurusu

Toki Antalya sosyal konut evi başvurusu yapabilmek için belli başlı şartlar bulunmaktadır. Bu şartları sağlamadan başvuru yaparsanız eğer direkt olarak elenirsiniz. Şartlar aşağıdaki gibidir.

 • Evin toplam geliri 16.000 TL ve altında olması gerekir.
 • T.C. vatandaşı olunması gerekir.
 • Antalya’da en az 1 yıl boyunca ikamet edilmiş olması gerekir. Ayrıca Antalya’nın nüfusuna kayıtlı olunması gereklidir.
 • Eş, çocuk ve kendilerinin önceden evleri olmaması gerekir.
 • Bir evden en fazla 1 başvuru alınabilmektedir.

Yukarıda yer alan şartları yerine getirdikten sonra başvuru yapmanız gerekir. Böylelikle Toki Antalya sosyal konut evi başvurusu gerekli koşulları sağlamış olacaktır.

En İyi Açıköğretim Bölümleri 2 Yıllık Hangileridir? yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.

#Toki #Antalya #Sosyal #Konut #Evleri #Nerede

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu