Mobil

Huawei P60 Pro’nun Avrupa lansman tarihi belli oldu

Huawei, bugün Çin’de düzenlenen etkinlikte P60 Serisi ve Watch Ultimate‘ın da aralarında olduğu; akıllı telefonlardan akıllı saatlere, dizüstü bilgisayarlardan kulaklıklara kadar bir dizi amiral gemisi ürünü görücüye çıkardı. Teknoloji devi, 9 Mayıs’ta Almanya’nın Münih kentinde düzenlenecek etkinlikle birlikte bu ürünleri Avrupa’da tanıtmaya hazırlanıyor.

Bu ilkbaharda Huawei, Avrupa pazarına iki yeni nesil, son teknoloji akıllı telefon sunacak. İleri düzey fotoğrafçılık özellikleriyle dikkat çeken Huawei P60 Pro; gün batımı, gece veya herhangi bir anda, en yüksek ayrıntıyı yakalayarak fotoğraf meraklıları için “hayalleri gerçeğe dönüştürecek”. Huawei Mate X3 ise, Huawei’nin katlanabilir akıllı telefonlar alanındaki liderliğini güçlendiren yeni katlanabilir amiral gemisi olacak.

Lüks görünümü ve tarzıyla göz dolduran ultra amiral gemisi akıllı saat Huawei Watch Ultimate ise, üst düzey tasarım ve malzemelerle, şirketin deyimiyle, piyasadaki akıllı saatler için yeni bir çıta belirliyor.

Öte yandan Huawei; estetik, yenilik ve zeka ile harmanlanan ince ve hafif dizüstü bilgisayar MateBook X Pro’yu da tanıtacak. Giyilebilir cihaz ve müzik tutkunları ise, “kusursuz tasarım ve ses kalitesi” sunan yeni Huawei FreeBuds 5 kulaklıkların keyfini çıkarabilecek.

Huawei, tüm ürün kategorilerini genişletirken, tüketicilerin deneyimlerini merkeze aldığının altını çiziyor. Mayıs ayında Almanya’da gerçekleştirilecek etkinliğinde teknoloji ve sanatın bir araya geldiği bir dizi yeni son teknoloji cihazı tanıtacak ve tüketicilere yenilikçi çözümler sunarak günlük yaşamlarını ve işlerini çok daha akıllı hale getirecek.

Bununla birlikte, 23 Mart’ta Çin’de tanıtılan yeni ürünlerin hepsinin piyasaya çıkışı için mayıs ayını beklemek gerekmeyecek. Huawei Watch Ultimate, 3 Nisan’da satışa çıkacak ilk ürün olacak ve ardından FreeBuds 5 onu takip edecek. Yeni akıllı telefonlar P60 Pro ve Mate X3 ile MateBook X Pro dizüstü bilgisayar, 9 Mayıs 2023’teki lansman etkinliğinin ardından satışa sunulacak. Avrupalı tüketiciler, ürünlerin kendi pazarlarında piyasaya sürülmesinden birkaç hafta sonra Huawei’nin tüm yeniliklerini keşfetmiş olacaklar.

Sonuç olarak, Huawei’nin Avrupa lansman etkinliği, teknoloji tutkunları için büyük bir heyecan kaynağı olacak. Yeni nesil amiral gemisi ürünlerin tanıtılacağı bu etkinlik, Huawei’nin inovasyon çıtasını yükseltmeye devam ettiğinin ve sektördeki liderliğini sürdürdüğünün bir göstergesi olarak görülebilir.

#Huawei #P60 #Pronun #Avrupa #lansman #tarihi #belli #oldu

Facebook

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu