Kamu İş İlanları

TCDD 4 Kamu İşçi Alımı İŞKUR Başvuruları Alınacak

[ad_1]

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından İŞKUR kamu sayfası üzerinden işçi alımı ilanını yayınladı. TCDD 4 kamu personeli alımı yapacaktır. Kamu işçi alımı başvuruları sadece İŞKUR üzerinden yapılan kabul edilecektir. Hangi meslek dalından kamu işçi alım

TCDD bünyesine 4 kamu işçi alımı yapılacaktır. Yayınlanmakta olan ilana göre başvuruda bulunacak olan adaylardan KPSS sınav şartı istenecek olup adayların en az 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. 4 kamu işçi alımı yapılacak ve alımlar sadece İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Evrak teslimi yapanlar daha sonra sözlü sınava katılacaklardır.

T.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü bünyesine 2 Başmühendis/Baş makinist ile 2 Uzak yol birinci zabiti olmak üzere toplamda 4 kamu işçi alımı yapacaktır. Peki, başvuru yapanlar hangi ilde görev alacaktır. Başvuru Şartları Nelerdir?

tcdd-isci-alimi.jpg

Kamu Personeli Alımı Başvuru şartları

Adayların Gemi adamı yeterlilik belgesi ile STCW ve Gemi adamları sağlık yoklama belgelerine sahip olması gerekmektedir.

Başvuru yapan erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olması.

tcdd-memur-alimi.jpg

Kare kodlu SGK tescil ile Hizmet dökümü belgesi istenmektedir.

Her hangi bir sağlık probleminin olmadığını gösteren sağlık raporu istenmektedir.

Arşiv araştırma sonucu olumlu olarak sonuçlanası.

Alımı yapılacak olan adayların sadece 1 meslek dalına başvuruda bulunma hakları vardır.

tcdd-personel-alimi.jpg

Hangi İl İşçi Alımı Yapılacaktır

Başvuruda bulummuş ve sözlü mülakatı geçmiş olan adaylar Bitlis Tatvan ilçesinde bulunan Devlet Demiryolları Van Gölü Feribot Müdürlüğü bünyesinde istihdam edileceklerdir.

İŞKUR İş İlanları Başvuru Şekli

Alımı yapılacak 2 farklı meslek kadrosu için başvurular Türkiye İş Kurumu resmi web sayfası üzerinden alınacaktır. 27 Eylül ve 3 Ekim 2022 tarihleri arasından yapılan başvurular kabul edilecektir. Lisans mezunu olmuş adaylardan alımlar yapılacaktır.

NOT: Ataması yapılmış olan adayların hiçbir nedenle nakil istemeyeceklerdir. Uzakyol birinci zabiti 00007055118 ve uzakyol başmühendisi 00007055576 iş ilan numaraları ile başvuru yapılacak.

[ad_2]

#TCDD #Kamu #İşçi #Alımı #İŞKUR #Başvuruları #Alınacak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu