Kamu İş İlanları

Kamu İlanları! Eren Üniversitesi 28 Güvenlik Görevlisi ve Büro Memuru Alacak

[ad_1]

Kamu ilanları üniversite kurumu tarafından yayımlanan duyumda yeni bir alımla beraber personel istihdamları yapılacak. Eren Üniversitesi 28 güvenlik görevlisi alımı ve büro memuru alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapacak tüm adaylara duyurulur.

Kamu İlanları Üniversite 28 Memur Alımı

Üniversite kurumu yeni bir personel istihdamları sağlamak üzere yeni alımlarla birlikte ilanen duyurdu. Büro memuru ve güvenlik görevlisi alımlar olacağını kesinleştirerek başvuru ekranları açıldı. Başvuru şart ve koşulları taşıyan adaylar ön müracaatta buluna bileceğini belirtildi.

Memur ve Güvenlik Görevlisi Alımı Açıklamalar

Eren Üniversitesinde çalıştırılmak üzere yeni personel alımlarını gerçekleştiriyor. Kimler hangi koşullar altında başvuruda bulunabilecek? Sağlanması gereken nitelikler neler olacak? Belirtilen başvuru süreç arlıkları neler? Toplam kaç kontenjan açarak alımlar olacak?

Başvurulacak Branş Türleri

Güvenlik Görevlisi, Büro memuru Destek Personeli (Temizlik).

kamu-ilanlari-eren-universitesi-28-guvenlik-gorevlisi-ve-buro-memuru-alacak1.jpg

Alınacak Branş Nitelik Şartları

Büro Personeli Alımı: Yükseköğretim kurumlarından Büro yönetimi ve asistanlığı, büro yönetimi ve sekreterlik, 2020 yılında gerçekleştirilen kamu seçme sınavlarına katılmış olmaları gerekmektedir. Herhangi bir lisans alandan veya Muhasebe ön lisans dallarından mezun olunmaları.

kamu-ilanlari-eren-universitesi-28-guvenlik-gorevlisi-ve-buro-memuru-alacak2.jpg

Koruma ve güvenlik görevlileri alımı: Yükseköğretim kurumlarından özel güvenlik koruma dallarından mezun olmaları. 2020 Kamu seçme sınavlarına girmiş olmaları ve en az 60 puan KPSS türüne sahip olması. Erkek personel adayların mecburi askerlik görevlerini tamamlamış olmaları. Özel güvenlik temel eğitimlerini başarılı olarak tamammış olmaları. Adayların vardiyalı sistemde çalışabilmesi. Güvenlik görevine herhangi bir aksatma teşkil etmeyecek sağlıksal problemler bulunmaması. Adayların minimum 160 cm boy da olmaları gerekmektedir. Ön lisans dallarından mezun olunmaları. Ortaöğretim kurumlardan mezun olmak. 3 alan dan mezun aranmaktadır adaylara dikkatle duyurulur.

kamu-ilanlari-eren-universitesi-28-guvenlik-gorevlisi-ve-buro-memuru-alacak3.jpg

Temizlik Personeli Alımı: Herhangi bir ortaöğretim kurumlarından mezun olmaları. Elektrik-Elektronik teknolojisi alanından Elektrik tesisatları ve pano montörlüğü alanlardan mezun. 2020 yılı yapılan KPSS sınavı girilmiş olmak. Destek personel alanında çalışmak isteyen adaylar herhangi bir sağlıksal bozukluklar olmadığını beyan eden belge türü. E-B sınıfı ehliyet belgesine sahip olunması.

Müracaatta istenecek evrak türleri: Fotoğraflı müracaat formu, Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğraf, Diploma ve mezuniyet bilgileri, 2020 yılı KPSS sonuç belgesi, adli sabıka kaydı, onaylı hizmet belgesi.

Başvuru tarihi ve müracaat şekli

Adaylar 26 Eylül 2022 ile 10 Eklim 2022 tarih aralığında müracaat etmeleri gerekmektedir. Adaylar başvuruları Bitlis Eren Üniversitesinde şahsen gidip başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Kılavuzu

[ad_2]

#Kamu #İlanları #Eren #Üniversitesi #Güvenlik #Görevlisi #Büro #Memuru #Alacak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu