Kamu İş İlanları

Karadeniz Teknik Üniversitesi Bayan Büro Memuru Alacak

[ad_1]

Karadeniz Teknik Üniversitesi kurumunda çalıştırılmak üzere bayan büro memuru alacağını ilanen duyurdu. Adaylara duyurulur. Kurum tarafından bayan personel ihtiyacı sebebi ile bayan istihdamlarını gerçekleştirmek üzere yeni personel alımı yapıyor.

Üniversite Kurumunda Memur Alımı Hakkında Bilgilendirme

Karadeniz Teknik Üniversitesi 2022-2023 yılında yeni personel istihdamlarını tamamlamak üzere bayan büro memuru alımı kurum tarafından belirlenen nitelikleri ve genel şartları taşıyan herkes ön müracaatta bulunabilir. Adaylar müracaat ettikten sonra değerlendirme aşamasına alınarak şartları taşıyan kişiler belirlenerek seçilecektir. Nitelikleri taşımayan adayları tespit edildiği takdirde adaylıkları geçersiz sayılacaktır.

Personel Alım hakkında bilgilendirme

Bayan personel ihtiyacını karşılamak üzere yeni alımlar gerçekleştirmek üzere Karadeniz Teknik Üniversitesi Bayan Büro Personeli alacağını belirtti. Yeni alımlarda başvuru tarih süreçlerini ve başvuru ekranlarını yayımlayarak adayların başvuruda bulunabileceğini belirtti. Ofis içinde çalıştırılmak üzere ve disiplinli çalışma prensipli olan kişilerin başvuruların daha dikkate alınacağını sundu. Nitelikleri taşıyan adayların başvuruda bulunarak beklemeleri gerektiğini sundu.

karadeniz-teknik-universitesi-bayan-buro-memuru-alacak1.jpg

Alınacak Branş Türü

Büro Personeli Alımı (Bayan).

Personel Adaylarında Aranacak Nitelikler

Çağrı Merkezi uzmanlığı sertifikasına sahip olunması. Vardiyalı çalışabilecek. Adayların çalışmasına engel teşvik edici sağlık problemleri ve psikolojik bozukluğu bulunmaması gerekmektedir. Sağlık kurullarından tam teşekkürlü çalışmasına engel teşvik edici bir durumu göstermediğini kanaat gösteren evrak türünü bulundurmaları. Personel adayların 2020 yılında gerçekleşen ön lisans kamu seçme sınavına katılmış olunması. Herhangi bir kamu kurumundan emekli olmayıp yaşlılık bakım aylığı alınmıyor alınması.

karadeniz-teknik-universitesi-bayan-buro-memuru-alacak3.jpg

Kişilerin herhangi bir ön lisans dallarından mezun olmaları gerekmektedir.

Başvuru tarih süreçleri ve evrak türleri

Aday kişilerin 27 Eylül 2022 ile 11 Ekim 2022 tarihleri arasında müracaat etmeleri gerekmektedir. Trabzon şehrine alım başvuruları Türkiye genelinden yapılacak.

Adayların mezuniyet olduğu en son okul diploması. 2020 Yılında girilmiş Kamu seçme sınavlarına girildiğine dair sonuç belgesi. Adayların herhangi bir kurumdan emekli olmadığını gösteren sosyal güvenlik kurumlarından evrak türlerini bulundurmaları. Türkiye Cumhuriyeti Nüfus fotokopisi. Bulunan sertifikaları ve deneyim belgesini gösteren evrak türü isteniyor.

Başvuru kılavuzu

[ad_2]

#Karadeniz #Teknik #Üniversitesi #Bayan #Büro #Memuru #Alacak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu