Sinema Dizi

Yargı 28. Bölüm FragmanBu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı

2031713 Kişi Okudu    –    34927 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Bölüm #Fragman

*

İlgili Makaleler

29 Yorum

  1. Nasıl harika oyunculuklardı bu gece. Kaan Urgancıoğlu ve Beren Nur karadiş ( defne) siz ne yaptınız böyle. Muhteşemdiniz. Çok çok etkileyici, sahici idi her sahne. 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  2. Aslında Çınar kendini savunmak için vurdu ,boğuşma esnasında. Adı Serkan mıydı neydi tahminimce 2. ve öldürücü mermiyi o sıktı . İnşallah öyledir, Çınar 'in suçsuzluğu ispatlansın aksi halde ciftimizin mutluluğu örselenecek.

  3. Azerbaycandan Salamlar…Bu cutluyun hic ayrilmasini isdemirem..Amma hic, iyi birseylerin olmayacagi uzur meni..Her ikisinede sebr dileyirem..

  4. Her bölüm yorumumda belirttim. Yine belirtiyorum: İnci'nin katilinin annesini bağrına basan Erguvan Ailesi, Ilgaz'ı da bağrına basmaya devam edecektir. Zaten Zafer'i Çınar kasıtlı öldürmedi! Hattâ 2.kurşunu Çınar'ın arkadaşı ateşliyerek Zafer'i öldürdü tetikçilik yaparak! Bu gerçekler ortaya çıkarılmalı ki adalet tecelli etsin.

  5. Yekta ayyy sinirden ölüyorum Zaferi çınar a karşı kışkırtan o değil mi? Hem silah bir kere patladı (bknz 7.bölüm) ama otopside Zaferden 2 kurşun çıktı.Zafere ölümcül 2. Kurşunu sıkan kim Metin olay yerine gelmeden önce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu