Oyun

Metin2 Envanter Genişletme Nasıl Yapılır?

Oyun içerisinde daha fazla eşyayı toplayabilmek için Metin2 envanter genişletme nasıl yapılır sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Böylelikle üzerimize daha fazla eşya taşıyabilir ve farm yaparken daha fazla item toplayabiliriz. Topladığımız bu itemleri pazarda satarken gelirlerimizi daha da arttırabiliriz.

Metin2 envanter genişletme nasıl yapılır sorusunun yanıtı için öncelikle envanter itemi gerektiğini söylemeliyiz. Oyuna başlar başlamaz 2 sayfa envanterimiz olduğu için 3 sayfaya pek ihtiyaç duyulmamaktadır. Ancak ilerleyen süreçlerde 2 sayfalık envanter yeterli gelmeyebilir. Bu konu problem yaşamamak için 3. sayfayı açmak gerekir. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız eğer gelin birlikte görelim.

Metin2 Envanter Genişletme Nasıl Yapılır?

Envanter genişletme işlemleri için envanter itemine ihtiyaç duymaktasınız. Bu eşyalar sayesinde yeni sayfanın kilitlerini açabilirsiniz. Ancak her kilit için gerekli olan envanter itemi eş miktarda değildir. İlk başlarda gerekli olan miktar daha azdır. Aşağıda yer alan adımları takip ederek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Öncelikle envanter sayfanızı arttırmak için 3. sayfaya tıklamalısınız.
  • Karşınızda kilitli kutular gelecektir. Kilitli kutulara tıklayarak iki tane envanter itemi kullanmalısınız.
  • İhtiyaç duyulan bu envanter itemi ilerleyen düzeylerde daha fazla gerekmektedir.
  • Kısacası toplamda 81 tane envanter itemi kullanarak 3. sayfayı tamamen açabilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ederek sizler de daha fazla eşyayı depolayabileceğiniz envantere sahip olabilirsiniz. Bu adımları daha kolay bir şekilde yapmak isterseniz eğer paralı bir şekilde yapabilirsiniz.  Ortalama olarak 4. sayfayı tamamen açmanız 150 ve 175 TL arasında bir değer tutacaktır. Kolay yoldan yapmanız sizi uğraştırma yapacaktır.

Ancak ücretli bir şekilde yapmanızı tavsiye etmeyiz. Çünkü ciddi bir şekilde yaparsanız oyun çok kolay bir hale gelecek ve zevk alamama ihtimaliniz olacaktır. Her ne kadar zamandan tasarruf etmeniz sağlansa da genellikle kimse tarafından paralı yapılması tavsiye edilmez.

Oyuna başlar başlamaz bu işlemleri yapmanıza gerek yoktur. Çünkü size ücretsiz bir şekilde verilen 2 sayfalık envanter uzun bir süre sizi idare edecektir. Elbette ilerleyen süreçlerde profesyonelleşince 2 sayfalık envanter yeterli gelmeyebilir. Sizde bu konuda yetersiz olduğunuzu hissediyorsanız Metin2 envanter genişletme nasıl yapılır sorusunun yanıtı ile kolay bir şekilde arttırabilirsiniz.

Metin2 Marmara Event Takvimi hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklerimize göz atabilirsiniz.


#Metin2 #Envanter #Genişletme #Nasıl #Yapılır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu