Banka
Trend

Papara 3D Secure Kapatma

papara 3d secure kapatma

Papara 3D Secure Kapatma

Papara 3D secure kapatma hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Papara 3D secure nasıl açılır ve Papara 3D secure kodu gelmiyor işte detaylar.

Papara 3D secure kapatma işlemi Papara tarafından izin verilmeyen bir işlemdir. Papara kartın kullanımı sırasında 3D secure servisini kullanmak zorunludur. 3D servisin kapatılamaması durumu güvenli alışveriş kuralları kapsamında olduğundan müşteri hizmetleri benzeri kanallar ile işlem yapılamamaktadır. papara 3d secure kapatma

Papara 3D Secure Nasıl Açılır

Papara 3D secure uygulaması güvenlik gereği kartın kullanılmaya başlaması ile birlikte aktif olmaktadır. Dolayısı ile 3D secure aktif hale getirmek ya da kapatmak mümkün olmadığından 3D secure açmak gibi bir işlem gerekmemektedir.

Papara 3D Secure Kodu Gelmiyor

Papara 3D secure kodu gelmiyor ise çok büyük bir ihtimalle kodun geleceği telefon numarası farklı olabilir. Papara 3D secure kodu gelmemesi halinde müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlatmalı ve telefon numarası bilgisini kontrol etmelisiniz.

Papara kartınıza ait 3D secure kodunun cihazınıza gelmemesi halinde telefon numarası sorununu müşteri hizmetlerini doğrudan kayıtlı olduğunu düşündüğünüz telefon üzerinden aramanız ile çözmeniz mümkündür.

Papara 3D secure kodu gelmiyor ise başka bir nedeni de kartta yeterli bakiye bulunmamasıdır. Kartınızda yeterli bakiye bulunmadığında bankadan onay gelmediğinden 3D secure kodu gelmeyecektir. Kartınızın bakiyesine dikkat etmelisiniz.

Papara 3D secure kodu gelmiyor ise başka bir neden de kartın bilgilerinin alışveriş sitesine yanlış eklenmiş olmasıdır. Kart bilgilerini eklerken kartın son kullanma tarihini doğru girdiğinizden emin olmalısınız.

papara 3d secure kapatma
papara 3d secure kapatma

Papara 3D Secure Numara Değiştirme

Papara 3d Secure numara değiştirme işlemi ile birlikte telefon numarasını değiştirerek 3D secure güvenlik kodu gelmeme sorununu çözebilirsiniz. Bunun için ise mutlaka banka şubeleri kanalı ile ya da müşteri hizmetleri kanalı ile işlem yapmanız gerekir.

Papara kartınızın bağlı bulunduğu telefon numarasını değiştirmek için 0850 340 03 40 numaralı müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sizden istenen bilgileri doğrulayın. 3D secure güvenlik kodunun geleceği telefon numarasını değiştirmek için müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Papara kartınızın 3D secure kod uygulaması bazı alışveriş sistemlerinde aktif olmayabilir. Bu durumun temel nedeni kartınızı kaydettiğiniz bazı alışveriş sitelerinin güvenli olarak algılanmasıdır. 3D secure uygulamasının çalışmadığını düşünüyorsanız aşağıda yer alan kanallar aracılığı ile Papara yetkililerine ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu