Oyun
Trend

PUBG Mobile M10 Royal Pass Ne Zaman Geliyor? 2022

İçindekiler

PUBG Mobile M10 Royal Pass Ne Zaman Geliyor? 2022

PUBG Mobile M10 Royal Pass Ne Zaman Geliyor? 2022Sorusu 2022’de oyuncuların en çok merak ettiği sorulardan biri. Şimdi Sezon 23 ile birlikte PUBG Mobile M10 Royal Pass gibi yeni sezon isimlerinin ilerleyeceğini duyanlar çıkış tarihini de merak ediyor. Pek çok oyuncu bu yeni sezonun isimlerini bilmediği için M10’un anlamını da merak ediyor, bu yüzden yeni sezonla ilgili bilmeniz gereken tüm soruları burada yanıtlamaya çalıştık. Günümüzün en popüler hayatta kalma oyunu, popülaritesini korumak için büyük yenilikler yapmaya devam ediyor. Bir sezonu bütün bir yıla bölmek yerine, PUBG Mobile’daki rekabet sisteminin kızması ve oyuncuların oyunu bırakmaması için birden fazla mevsimi bütün bir yıla sığdırmak istediler ve başardılar.

Örneğin PUBG Mobile’ı sezon ortasında yeni başlayan veya oynamaya başlayan bir oyuncu başladığında diğer oyunculara yetişmek imkansızdı. Ama şimdi başka bir sezonu bekleyebilir veya yetenekleriyle hızlı bir şekilde bu sezona kendini yerleştirebilir. Bu, PUBG Mobile’ın M10 gibi yeni sezon isimleri almasına izin verdi. Döngü 1 Sezon 2 olarak da adlandırılan Sezon 21 hakkında sık sorulan tüm soruları yanıtlıyoruz. Uzun yıllar boyunca bu oyunla ilgili yüzlerce farklı içerik üretmeyi başardık. Genelde oyuncuların bizden istediği içerikleri üretiyor ve haber sitelerinde bulamayacağınız bilgileri sizlere sunuyoruz. PUBG Mobile M10 Royal Pass ne zaman geliyor? Sorusuna tekrar cevap verdiğimiz bu içeriği oluşturduk. Aşağıda merak ettiğiniz ama cevabını bulamadığınız bir sorunuz varsa yorumlara yazabilirsiniz. İçeriğimizi 2022 yılı boyunca güncellemeye devam edeceğiz. M10 sezonunda hepinize başarılar diliyor ve başarılı olmanızı sağlayacak önemli özel bilgileri sizinle paylaşıyoruz.

PUBG Mobile M10 Royal Pass Ne Zaman Gelicek?

PUBG Mobile oyunu büyük güncellemesinden sonra bu çok garip M10 sezonu başlıyor. Şu anda içinde bulunduğunuz 23. sezonun sonuna yaklaştığınızın farkındasınız. Geri sayım bitmek üzere ve oyuncuların kafasındaki en büyük soru işareti ise Sezon 24’ün ne zaman başlayacağı. Daha önce yaptığımız PUBG Mobile M10 Royal Pass Yeni Sezon ne zaman? PUBG Mobile M10 (23. Sezon) başlıklı yazımız ne zaman gelecek? Sorunuza cevap vermeye çalıştık. Ancak oyunun resmi sosyal medya hesaplarından Cycle 1 Season 2 haberine göre (İngilizce yapıldıkları için tabi ki M10 olarak biliniyorlar).

pubg mobile M10 royal pass
pubg mobile M10 royal pass

Önceki sezonlarda olduğu gibi yeni sezonun başlangıç ​​tarihi resmi olarak açıklanmadı. Ancak, önceki sezon güncellemelerine ve oyundaki güncellemelere dayanarak sizin için doğru tarihi bulmaya çalıştık. Sizi yanıltan veya aldatan sahte bilgilerden uzak durmaya çalışıyoruz. Ancak oyuncular “PUBG Mobile M10 Royal Pass ne zaman geliyor?” diye sorduğunda soruları yanıtlamamız gerekiyordu. Bunun için önceki sezonların tarihlerini duyurulmadan önce bildiğimiz yöntemi kullanmak istedik. Tüm güncellemelerin ve yamaların tarihe göre hesaplamaları artık bir tarih sonucuna sahibiz. Ve büyük ihtimalle size anlatacağımız tarihte PUBG Mobile devasa bir güncelleme ile geliyor ve M10 sezonu olan 24. sezon başlıyor.

Ama her şeyden önce PUBG Mobile M10 ne zaman gelecek? Oyunun resmi açıklamaları ile sorunun doğru cevabını alacağınızı unutmayın. Amacımız, resmi duyuruları kaçırmış olsanız bile en kısa sürede sizlere ulaştırmak. Ancak bu yeni sezonun çıkış tarihi gibi cevapları oldukça geç açıklıyorlar. Ve bu durumda, oyuncular bundan hiç hoşlanmıyor.

PUBG Mobile M10, 24. sezondur; 21 Nisan 2022’de mini bir güncelleme ile gelecek.

Ayrıca yeni sezonda etkinlikler, kampanyalar ve RP ödülleri gibi sıkça sorulan diğer sorularınızı ayrı bir içerikle yanıtlayacağız. Ancak yeni sezonun çıkış tarihi hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak bırakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu