Oyun

Valorant Kaç TL Yatırdım Nasıl Bakılır?

[ad_1]

Valorant kaç tl yatırdım sorusu, birçok valorant oyuncusu tarafından sıklıkla sorulmakta. Riot Games tarafından geliştirilen savaş ve strateji oyunu valorant, içerisinde yer alan mağaza sistemi ile çeşitli oyun envanterleri satın almanıza izin veriyor. Ancak ne kadar yatırdığınız hakkında sizlere herhangi bir bilgi vermiyor. Peki valoront satın alma geçmişi nasıl bakılır?

Valorant Satın Alma Geçmişi

Valorant her ne kadar ücretsiz bir oyun olsa da kendi mağazasından silah ve silah kılıfları gibi daha güçlü envanterleri satın alabiliyorsunuz. Valorant içerisinde oyuna kaç tl para yatırdığınıza dair herhangi bir arayüz bulunmamakta. Ancak satın alma geçmişinizi Valorant’ın orijinal web sitesinden öğrenebilmeniz mümkün. Gelin bu işlemi nasıl yapabileceğinizi adım adım anlatalım.

  • İlk olarak Valorant web sitesinde yer alan satın alma geçmişi sayfasına buraya tıklayarak gidin.
  • Eğer hesabınız açık değilse “Giriş Yap” seçeneğine tıklayın ve Riot ID ile giriş işlemlerini tamamlayın.
  • Ardından Radyanit ile yapığınız satın alımlar da dahil olmak üzere tüm satın alma geçmişinize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu sistem diğer Riot Games oyunlarında da benzerdir. Valorant kaç tl yatırdım işlemini bu şekilde yapabilirsiniz.

Valorant Kaç TL Yatırdım

Valorant Parası Kaç TL?

  • 175 Valorant parası (VP) Fiyatı 14.50TL
  • 600 Valorant parası (VP) Fiyatı  32.00 TL
  • 740 Valorant parası (VP) Fiyatı 59.85TL
  • 1450 Valorant parası (VP) Fiyatı 110.00TL
  • 2850 Valorant parası (VP) Fiyatı 211.65TL
  • 5250 Valorant parası (VP) Fiyatı 380.46TL
  • 8500 Valorant parası (VP) Fiyatı 593.19TL

Valorant Alınan Skin Nasıl iade Edilir?

Valorant Kaç TL Yatırdım Nasıl Bakılır sorusu kadar skin nasıl iade edilir sorusu da soruluyor. Geri ödeme almak için VALORANT müşteri hizmetlerine bir bilet göndermelisiniz. VP kullanılmadıysa, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde geri ödeme talep edilebilir. İade işlemi gerçekleştirilmezse, iade süresi büyük olasılıkla sona ermiştir veya içerik zaten iade edilemez.

Riot Games Satın Alma Geçmişi

Riot Games satın alma geçmişlerinize de aynı Valorant kaç tl yatırdım sistemindeki gibi öğrenmeniz mümkündür. Tek yapmanız gereken Riot Games platformunun resmi web sitesine giriş yaparak ve satın alma geçmişinizi görüntülemektir. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Valorant Server Değiştirme Nasıl Yapılır?

[ad_2]

#Valorant #Kaç #Yatırdım #Nasıl #Bakılır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu