Sinema Dizi

Yargı 28. Bölüm – Evlat Acısını Yaşayan Bilir…Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

28. Bölüm Özeti:

Ilgaz yakaladığı ipuçları sayesinde tek başına çıktığı yolda nihai gerçeğe ulaşmıştır ve bu gerçek onu kahretmiştir. Üstelik bu gerçeğin tam kalbinde olan Ceylin’in psikolojisi harap haldedir ve düştüğü yerden kalkmak için Ilgaz’a ihtiyacı vardır. Ilgaz bu büyük sırrın bilgisine sahipken sevdiği kadına karşı nasıl bir tutum takınacaktır?

Pars ve Eren ikilisinin gizli yürüttükleri soruşturma gün ışığına çıkmıştır. Ilgaz ile yolları kesiştiğinde tüm parçalar onlar için de usul usul yerine oturmuştur. Şimdi herkesin yüzleşmesi gereken meseleler ortaya çıkmışken, kim nasıl bir tavıra bürünecektir?

Hayata sımsıkı tutunmak isteyen Ceylin, hayatında ilk büyük kararlar almıştır. Bu kararlarında Ilgaz’ı en yakınında, gücünü aldığı kaynak olarak gören Ceylin, ortaya çıkabilecek olan gerçeklerden henüz habersizdir. Her şeye rağmen yola devam etmek mümkün olabilecek midir?

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı #İtiraf

75316 Kişi Okudu    –    396 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Bölüm #Evlat #Acısını #Yaşayan #Bilir..

*

İlgili Makaleler

28 Yorum

 1. Ulan hem karını aldat, hem yüzsüzlük yap, hem de cinayet suçunu üzerine yıkmaya çalışan adamla iş birliği yap. Pisliğinde bir sınırı olur.

 2. Ohh büyük koz, Yekta, velayeti Osman'a aldırır. Parla, o tımarhaneden kurtulur. 😄 Aylin, psikolojik olarak çocuklarına yetecek seviyede değil, hem işsiz de, Parla'nın okul giderlerini de karşılayamaz. Aldatma 🆚 Psikolojik yetersizlik davası. 😀Biraz hukuk konuşsunlar dizide, dram ve usülsüzlük baydı cidden. 😬😬

 3. Tam bölümleri buraya yüklemiyor.
  Kanal d kendi sitesinde saçma sapan reklamlar yüzünden dizinin tam bölümünü izlemek işkence!!!!
  Sizde tepkinizi koyun.

 4. Yekta Aylin'in oğlu Deniz'in nasıl öldüğünü öğrendi ya pes artık! Bu adamın her olaya elinin değmesinden bıktım! Yekta'dan nefret ediyoruz, Uğur Polat rolünün hakkını veriyor. Şimdi Ceylin hem Ilgaz'ın hem de Pars'ın meslek kariyerini bitirecek bir de Yekta'yla birlik olursa vay hâlimize..

 5. They are perfect!An amazing acting for these two men actors.This is the greatest characteristic of Yargi,a complete and talented team of actors.Bravo for choosing of this team !

 6. Anlaşmazlığa düşünce kaç yıllık eşinin sana bunu yapabilme ihtimali, hem de aldatan aldatan eşinin, ne korkunç. Gidip avukata 'evladimizin ölümüne annesi sebep oldu' diyebilmek. Vah ki ne vah

 7. Aylin iyi anne değil diye Parlanın velayetini almayaca çalışacaklar o kadar gereksiz ki. Osman sen kızının halini biliyorsun zaten psikolojisi bozuk, bir bu eksik bravo yılın babası👏🏻👏🏻 Kız zaten 16 yaşında çekişmeli dava sonuçlanana kadar reşit olacak ve velayet davasının bir manası kalmayacak 🤣

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu