Sinema Dizi

Yargı 9. Bölüm – Ayrılık ile Gelen Gözyaşı!1419462 Kişi Okudu    –    17924 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

9. Bölüm Özet :

Engin’in Yekta’yı suçlamasının ardından Ceylin ve Ilgaz acil bir biçimde harekete geçmeleri gerektiğini fark ederler. Ilgaz’ın kendisine önerdiği yöntemlerle Engin’in geri dönüşsüz bir biçimde cezaevine girmesi için çabalarlar. Ancak bu yol Ceylin’i duygusal olarak yeniden örseleyecek kasislerle doludur.
Pars, Yekta’nın suçlanması sonucu kendisiyle ilgili önemli ve büyük bir sırrın açığa çıkması ihtimaliyle yüz yüze gelir ve engel olabilmek için her zamankinden çok farklı bir tavır gösterir. Metin kaybolan Zafer’in cesedini bulmaya çalışırken beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Yekta ise Laçin’in Engin’den yana tavır almasının bedelini ona ödetmeye kararlıdır.
Ilgaz ve Ceylin birbirlerine duygusal anlamda daha da yaklaşırlar, üstelik bu yakınlık ikisinin de ezberlerini bozan bir hale dönüşmektedir.
Bir yandan Engin’in mahkumiyetini kesinleştirmek için çabalarken, bir yandan da kendilerine bile itiraf edemedikleri hislerin yarattığı yeni soruları cevaplamak zorundadırlar.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı #İhanet

#Yargı #Bölüm #Ayrılık #ile #Gelen #Gözyaşı

*

İlgili Makaleler

32 Yorum

  1. Tam bu sahnede içeri ders çalışmaya gideceğim diyordum sonra arkadan aşına olduğum belki de ruhu dinlendiren o tını duyulunca olduğum yerde aynı Ilgaz gibi kaldım. Sonra telefonu açınca karşıma ilk gelen şarkı da bu oldu. İyi ki Canozan'ı tanımışım.

  2. Şu an 19 bölüme geldik ama ben hala açıp açıp bı bunu bide ilgazin istifa sahnesini izliyorum iki sahneyi de içimde hissettim tabiki şu an çok iyi anlıyoruz ceylinim niye gitti o yüzünü cevirdigi an ağlaması pınar deniz sen bir efsanesin iyi ki yargı var hayatım boyunca unutamiyacsm.efsane dizim ustunede bir diziye daha bu kadar baglanbilecegimi hoc sanmiyorum

  3. Ben acımla öfkemi beslerim diyordun gücüm akıp gitmesin diye ağlamıyorum diyordun adliyenin ortasında yağmur oldu sel oldu gözyaşların.. ah be Ceylinn.. 🚬🚬🚬

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu