Oyun

Valorant Yeni Güncelleme Kaç GB?

[ad_1]

Valorant oyununa sık sık güncellemeler gelmektedir. Valorant Yeni Güncelleme Kaç GB sorusu da bundan dolayı çok sık akla geliyor. Her güncelleme ciddi miktarda yer kaplayabiliyor. Valorant’a gelen yenilikler ne kadar fazlaysa o güncellemeyi tamamlaması da o kadar uzun sürebiliyor. Bundan dolayı kullanıcılar da güncellemenin kaç GB olduğunu merak ediyor.

Daha Fazla Oku: Valorant Split Kaldırıldı mı?

Valorant Güncelleme Kaç GB 4.04?

Harita değişikliği, en son yama tarafından sunulan aracı ayarlamalarının yerini almış gibi görünüyor. Valorant 4.04 güncelleme notlarını okuyarak yeni harita sistemi ve haritalardaki yenilikler hakkında bilgi edinebilirsiniz. 4.04 güncellemesi yalnızca 0,9 GB olduğundan yama notlarını okumak için fazla zamanınız olmayabilir.

Valorant Güncelleme Kaç GB 4.05?

Mart ayına ait en son iyileştirmeleri içeren 4.05 güncelleme notlarına infonuz sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. 4.05 yama notlarının ana yeniliği, nişangah paylaşımını kolaylaştıran bir mekanizma, büyük ölçüde oyuna zaten eklenmiş olan öğelerdeki kusurları düzeltmekten oluşuyordu. Valorant 4.05 güncellemesi yaklaşık 500 MB idi.

Valorant Yeni Güncelleme Kaç GB 4.08

Valorant’ın yaratıcıları, oyundaki her yeni güncellemeyle oyuncularının oyun deneyimini geliştirmek için sürekli olarak çalıştılar. Riot, gelecek sürümle oyuncu memnuniyetini geri kazanmaya çalışıyor.

Ancak Valorant’ın önceki yamalarının boyutları her zaman 1,5 GB ile 2 GB arasında değişiyordu. Yeni haritalar veya ek bir Temsilci ile yapılan yükseltmelerin boyutu genellikle 2 GB’ın üzerine çıkar. Yeni Agent Fade, yaklaşmakta olan güncelleme ile oyuna girişini sağlamak için hazırlanırken, yeni 4.08 yamasının yaklaşık 2 GB boyutunda olması bekleniyor.

Yama, Fade ile birlikte Jett, Sova ve Neon’da küçük ayarlamalar yapacak. Ek olarak, oyuncular için çok çalışacakları yeni bir Battlepass alacaklar. Yeni geçişte ayrıca birkaç ilgi çekici görünüm seti, silah arkadaşları, oyuncu kartları, spreyler ve diğer öğeler de yer alıyor. Gelecekteki bu yama ile yeni RGX 11Z pro dış görünüm paketini piyasaya sürmeye de hazırız.

Valorant Yeni Güncelleme Kaç GB 5.0

Yaratıcılar, oyunun popülaritesini sürdürmede önemli bir rol oynamaktadır. Riot, kullanıcıları için oyun deneyimini geliştirmek için sürekli olarak çalıştı ve gelecek yama ile memnuniyetlerini geri kazanmayı umuyorlar.

Önceki her oyun güncellemesinin boyutu 1,5 GB ile 2 GB arasında olmuştur. Bununla birlikte, yeni bir harita veya Aracı içeren güncellemeler genellikle yaklaşık 2 GB boyutundadır. Gelecekteki yama 5.0 güncellemesine yeni bir “Pearl” haritası eklenecek, bu nedenle dosya boyutunun 2 GB civarında olacağı tahmin ediliyor.

Oyunun heyecanını ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için, yaratıcılar sürekli olarak en son güncellemelerle bazı önemli değişiklikler yapmaya çalıştılar. Valorant Yeni Güncelleme Kaç GB sorusunu sorduğumuz makalemiz burada son buluyor.

[ad_2]

#Valorant #Yeni #Güncelleme #Kaç

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu