Sinema Dizi

Adalet Yerini Buldu – Gelsin Hayat Bildiği Gibi (21.Bölüm)412306 Kişi Okudu    –    2743 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Full bölümü izlemek için ➞

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

⦿ Gelsin Hayat Bildiği Gibi Kanalına Abone Ol:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Resmi Hesapları:

► BKM Kanalına Abone Ol:
► Çok Güzel Hareketler Kanalına Abone Ol:
► Güldür Güldür Show Kanalına Abone Ol:

#bkm #gelsinhayatbildiğigibi #yenidizi #beşiktaşkültürmerkezi

#Adalet #Yerini #Buldu #Gelsin #Hayat #Bildiği #Gibi #21.Bölüm

*

İlgili Makaleler

38 Yorum

  1. Diziyi izlerken Bazen sahnelerde has… Diye tepki veriyorum . Çünkü büyük saçmalıklar var. Senarya nun işlenen konuların hiçbir derinliği yok. Hiçbir gerçek yanı yok.

  2. Aylin bu kadar mı yarım akıllısın demeden edemeyeceğim 🤦‍♀️ bir de kimsenin bulamayacaği bir yer olucaktı… he valla çok zor bir yere koymuşsun

  3. Oğuzun evlatlarını ayırt etmeyen sevgisinden dolayı kurtuluşa giden yolda ilerliyor. Helal olsun, Sanemi sakinleştirmeye çalışması üvey kızı Ayline hala sahip çıkması takdire şayan bir hareket. Babasın Oğuz bey.

  4. Aylin ailenin reisi olacak babası dönene kadar.Abla kardeş musmutlu yaşarlar artık.Aylin'in aile durumu çözüldü, darısı Melek'in başına.Tabi Mert'in Sadi'nin oğlu olduğu da var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu