Kamu İş İlanları

Ekim Ayı Üniversite, Bakanlık Farklı Kadrolarda Personel Alımı

[ad_1]

Üniversite ve bakanlık ekim ayı için bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapacağını ilan etti. Bakanlık başsavcılığa, kendi bünyesine ve üniversite kendi bünyesine olmak üzere 3 farklı kuruma personel alımı yapılacak.

Kamu kurumları ekim ayı için personel alımı duyurusunda bulundu. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre 3 farklı kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapıyor. Düzce üniversitesi, adalet bakanlığı ve başsavcılığa personel alımı yapıyor.

memur-nedir-ne-is-yapar-memur-nasil-olunur-memur-maaslari-2022.webp

Düzce Üniversitesi en az lise mezunu 5 adet sağlık görevlisi ve güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Düzce Üniversitesi Sağlık tehlikeli ve koruma güvenlik görevlisi alımı için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması erkek adaylar için zorunlu askerliğini yapmış olması adayların disiplinsizlikten herhangi bir başka kullanılmamış olması gerekmektedir. Düzce Üniversitesi personel alımı son başvuru tarihleri 7 Ekim 2022 olduğu belirtildi.

Ceza ve Tevfik evleri bünyelerinde istihdam edilmek üzere 230 kamu personeli ve personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum personel alım başvuruları 14 Ekim 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. İlana göre psikolog öğretmen veteriner sosyal çalışmacı fizik tedavi uzmanı inşaat mühendisi gıda mühendisi unvanlarında personel alımı yapılacak.bina-logo.jpg

Adalet bakanlığı-İstanbul Başsavcılığı’na tercüman alımı yapacağını ilan etti Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı’na bağlı birimlerin olan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı bünyesinde görevlendirilmek üzere tercüman alımı ilanı yayınladı tercüman alımı yapılacak olan başvuruların 31 Ekim 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Üniversite Personel Alımı İçin Tıklayınız.

CTE Memur Alımı İçin Tıklayınız.

Başsavcılık Tercüman Alımı İçin Tıklayınız.

[ad_2]

#Ekim #Ayı #Üniversite #Bakanlık #Farklı #Kadrolarda #Personel #Alımı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu