Oyun

Fifa Online 4 Gol Etkinliği

[ad_1]

Türkçe spiker ve bedava oynama imkanlarıyla sektöre çok hızlı giren Fifa Online 4 gol etkinliği coşkusu yaşıyoru. Bu etkinlik ile oyunucluar çok büyük ödüllerin sahibi olabilecek. Son gaz popülerliğini arttırmaya devam eden Fifa Online 4, büyük patlamayı eylül ayının bşaında yapmıştı. Yaptığı muazzam miktarda reklam ile büyük bir oyuncu kitlesi elde etti. Ancak yine de hedeflediğinin altında kaldı desek yeridir

EA Sports geçtiğimiz günlerde Fifa Online 4 e büyük bir girişim yaptı. ”Ulusal Kahramanlar” diye adlandırdığı klasmanda tam 292 efsane yıldız yer alıyor. Bu Ulusal kahramanlar listesinde Zidane, Messi, Hagi gibi yıldızlar da bulunuyor. Bu oyuncuları oynamak istiyorsanız vakit kaybetmeden Fifa Online 4 e girin derim

Daha Fazla Oku: Fifa Online 4 Promosyon Kodu Kullanımı

Fifa Online 4 Gol Etkinliği

Bu efsane yıldızların oyuna gelişine özel EA Games muhteşem bir etkinlik hazırlamış. Bu etkinlikte hiç olamdığı kadar fazla ödül dağıtılacağa benziyor. Kullanıcılar 15-22 Ekim tarihleri arasında attıkları gol sayısına göre ”Sonbaharın En İyi Golcüsü” ödülünü kazanmak için birbirleriyle muhteşem bir yarışa girecek. Etkinliğe katılım sağladıktan sonra Fifa Online 4 web sitesine girmeniz gerekiyor.

Fifa Online 4 Gol Etkinliği

Attığınız gollerde Fifa Online 4 Gol Etkinliğinde muhteşem ödüller kazanacaksınız. 75. – 100. – 125. ve 150. gollerde ödüller sizlerle buluşiacak. Tabi bunun yanında bir de sıralama ödülleri mevcut. Bu ödüllerin değerini söylememe gerek yok herhalde. Bu listede ilk 20 ye giren kullanıcılar, Ulusal kahramanlar sınıfından oyuncu kazanma şansına sahip olacak. Verilen destelerden ulusal kahraman oyuncularının çıkması %100.

İlginizi Çekebilir: Fifa Online 4 En İyi Oyuncular Hızlı Forvetler

Fifa Online 4 Ödül Sahası

Fifa Online 4 Ödül sahası etkinliği de Fifa Online 4 Gol Etkinliği gibi sıralamaya sahip. Bu etkinlikte topladığınız rozetler ile bedava kutu açma şansına sahip olacaksınız. 3 tane bedava kutu veren etkinlikte muhteşem ödüller de sizleri bekliyor. En iyi 10 oyuncuyu da listeden takip edebilirsiniz. En iyi oyuncuları ise ayrı efsane ödüller bekliyor.

Fifa Online 4 Ödül sahası etkinliğinin şartlarını aşağıya yazıyoruz.

  1. Bu etkinlik sadece EA SPORTS™ FIFA Online 4’te mevcuttur.
  2. Etkinlikte yer almak için, 101XP kullanıcı hesabı yardımıyla sayfaya giriş yapılması gerekmektedir. 
  3. Etkinliğin yapılacağı tarih sayfanın yukarısına sabitlenmiştir. Etkinlik, belirtilen tarihte, Moskova saatine göre 00:00’da başlayacak, son gününde ise saat 23:59’da bitecektir.
  4. Oyun alanında ödüllerinizi, sahip olunan mevcut rozet ve anahtar sayısından bağımsız olarak, yalnızca etkinlik tarihlerinde alabilirsiniz;
  5. Etkinlik sayfasından alınan ögelerin, oyundaki hesaba işlenmesi, kısa bir bekleme süresi gerektirebilir.
  6. Eğer oyundaysanız ve etkinliğin koşullarını karşılıyorsanız, ödüller, oyuna tekrar giriş yaptığınızda yansıtılacaktır.
  7. Sıralama tablosunda lider olanlara ödülleri, etkinliğin bitiminden sonraki 48 saat  içinde otomatik olarak gönderilecektir.
  8. Etkinlik iptal edilebilir ve materyaller, katılımcılara önceden bildirilmeden değiştirilebilir. 

Fifa Online 4 Gol Etkinliği yazımız burada sona eriyor. Fifa Online 4 Gol Etkinliği ve diğer etkinliklerden haberdar olmak için bizi takipte kalınç

[ad_2]

#Fifa #Online #Gol #Etkinliği

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu