Oyun

Fortnite Testere Fırlatıcı Nasıl Alınır?

Fortnite Testere Fırlatıcı

Fortnite, sık sık oynanış stilini değiştirerek oyunu sıkıcılıktan uzak tutup oyuncularını koruyabiliyor gibi duruyor. Bunu yaparken yeni ve eğlenceli şeyleri oyuna ekliyor veya eskiden sevilen şeyleri geri getiriyor. Testere Fırlatıcı adında ilginç yeni bir silahı tanıtan Fortnite birçok oyuncunun ilgisini şimdiden çekmiş gibi duruyor. Peki Testere Fırlatıcı nasıl alınır?

Epic Games yayıncılığında popüler battle royale oyuna Bölüm 3 Sezon 3 geleli birkaç hafta oluyor. “Vibin” konseptli yaz festivali temalı sezonun ilk fragmanında Testere Fırlatıcı vardı fakat oyuna yeni eklendi.

Fortnite Testere Fırlatıcı Nasıl Bulunur?

Testere Fırlatıcı hem oyuncuları hem de yapıları parçalamak için tasarlanan yeni bir Fortnite silahı. Mermi olarak dairesel tesere bıçaklarını kullanıyor. Bıçaklar, oyunculara isabet başına 60 hasar vermenin yanı sıra 10 saniye boyunca hareket edebiliyor.

Bıçakları fırlatmadan önce ateş etme düğmesine basılı tutarak testere bıçaklarını döndürürseniz daha ileri giderler. Fortnite Testere Fırlatıcı silahını aşağıdaki haritadaki konumda bulabilirsiniz. Testere fırlatıcı yeri:

Fortnite Testere Fırlatıcı Konumu
Dairede işaretlenen konumda silahı bir masada ve duvarlarda asılı olarak bulabilirsiniz.

Testere Fırlatıcının en büyük dezavantajı, mermi buldukça sürekli kullanılamaması. Yani 12 atıştan sonra silah işe yaramaz hale geliyor. Ayrıca silahı bir kazma veya geçici bir yakın dövüş silahı olarak kullanabilirsiniz. Testere fırlatıcı, Fortnite’ın son güncellemesi ile oyuna eklenen tek yakın dövüş silahı değil.

Oyuncular artık Darth Vader’ın ikonik Işın Kılıcına sahip olabilirler, ancak onu korkutucu Lord’dan almak zorunda kalacaklar. Vader, çeşitli güçlü saldırılara sahiptir ve ona bir çift Stormtrooper eşlik eder ve bu da onu Fortnite’ın şimdiye kadarki en zorlu patron dövüşlerinden biri yapar.

Her iki yeni silah da dinamik işlevselliğe sahip olsa da, Darth Vader’ın Işın Kılıcı ve Testere Fırlatıcı, en azından önümüzdeki birkaç hafta boyunca hararetli bir şekilde tartışılacak.

#Fortnite #Testere #Fırlatıcı #Nasıl #Alınır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu