Kamu İş İlanları

Kızılay Lise Önlisans Lisans Mezun KPSS Şartsız 4 İlde Personel Alımı

Kızılay kendi bünyesinde olan ihtiyacı tamamlamak için yeni ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Kızılay tarafından yayınlanan ilana göre Ankara, Kayseri, İstanbul ve Konya illerin de alım yapılacak. Başvuru kılavuzuna haberimizin içeriğinde yer verilmiştir!

Kızılay kendi bünyesinde 8 farklı kadroda her kadro için devlet personeli alımı yapacak. Alım yapılacak kadrolar; dikim/yapıştırma ustası, insan kaynakları uzmanı, araştırma ve geliştirme uzmanı, doktor, satın alma uzmanı, yaşlı bakım teknikeri, muhasebe uzmanı ve kulak burun boğaz uzmanı alımı yapılacak.

kizilay1.jpg

Kamu Personel Alımı Başvuru Nitelikleri

Dikim/Yapıştırma Uzmanı: Sözleşmeli personel kadrosunda alım yapılacaktır.45 yaşını geçmemiş olmak, en az 5 yıl deneyimli olmak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak, sanayi tipi çift iğne dikiş makinesi kullanabilen, sanayi tipi tek iğne dikiş makinesi kullanabilen, T300 yapıştırma makinesi kullanabilen, tercihen çift iğne dikiş makinesini kullanmasını bilen, çalışma ve seyahat engeli bulunmayan, ağır işlerde çalışabilecek rahatsızlığı olmayan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

İnsan Kaynakları Uzmanı: İktisadi ve İdari Bölümler fakültesi mezunu olmak. Bordro uygulaması kullanmayı bilmek. Ms Office programlarına hakim olmak. SAP HR modülü kullanım bilgisine sahip olmak. Kıdem ve ihbar tazminatı hesaplama proseslerini bilmek gereklidir.

Araştırma ve Geliştirme Uzmanı: Makine Mühendisliği veya ilgili teknik mühendislik bölümlerinden mezun, şirketlerin Ar-Ge / Mühendislik departmanlarında en az 5 yıl çalışmış, iyi derecede İngilizce bilen adaylar başvuru yapacaklardır.

Doktor: Çocuk, Dahiliye, KBB, Göz, Ortopedi, Üroloji, Nöroloji ve Kardiyoloji polikinliklerinde uzman doktor aranmaktadır.

Satın Alma Uzmanı: En az 5 yıllık tecrübe sahibi olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen, İyi düzeyde MS Office ve Office 365 programlarını bilen. SAP modülü kullanım bilgisine sahip adaylar başvuru yapacaklardır.

Yaşlı Bakım Teknikeri: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya bu alanda sertifikalı kurs almış ve alanında 2 yıl deneyim sahibi olan adaylar başvuru yapacaklardır.

Muhasebe Uzmanı: Üniversitelerin İşletme, Maliye, Muhasebe bölümlerinden lisans derecesinde mezun olmak. SAP modüllerinde en az 2 yıl deneyim sahibi olmak. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı: Gece vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayan, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Memur Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?
Kızılay tarafından yayınlanan ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvuru süreci başlamıştır. Adaylar başvurularını Kızılay resmi internet sitesi üzerinden yapacaklardır.

Başvuru yapmak için tıklayınız.


#Kızılay #Lise #Önlisans #Lisans #Mezun #KPSS #Şartsız #İlde #Personel #Alımı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu