Oyun

Pubg Mobile Güncellemesi Ne Zaman Gelecek? (2.2)

Pubg mobile güncellemesi ne zaman gelecek konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Kendisini belirli aralıklarla güncelleyerek, oyuna yeni özellikler getiren pubg, geçtiğimiz son birkaç ay içerisinde oyuna kabul edilebilir sadece 1 güncelleme getirmişti. Özellikle tam takım güncelleme seven oyuncular 2.1 güncellemesinin ardından 2.2 güncellemesini büyü bir heyecanla bekliyor. Peki Pubg mobile güncellemesi ne zaman gelecek?

Pubg Mobile Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Temmuz ayında yayınlanan 2.1 güncellemesinin üzerinden epey bir zaman geçmesi ile, yeni bir güncelleme bekleyen oyuncular “Pubg mobile güncellemesi ne zaman gelecek” konusu hakkında araştırma yürütmeye başladılar. Bunun yanı sıra hayranların yeni güncelleme hakkında beklentileri de oldukça yüksek.

Pubg yeni gelecek 2.2 güncellemesi hakkında henüz bir duyuru yayınlamadı. Ancak Pubg geliştirici ekibinin ortalama 2 ayda bir yeni güncelleme getirdiklerini göz önünde bulundurursak, 2.2 güncellemesini de eylül ve ekim ayları arasında görebileceğimizi dile getirebiliriz.

PUBG 2.2 Güncellemesi Ne Zaman?

Oyun hakkında yapılan tahminlere göre 2.2 güncellemesinin önümüzdeki 2-3 ay içerisinde çıkabileceğini söylemiştik. Bunun yanı sıra yeni güncelleme ile oyuna eklenecek olan kozmetikler ve çeşitli silahlar hakkında da büyük bir merak var. Ancak güncelleme tarihi belli olmadığı için, bu yapılar hakkında da net konuşamıyoruz. Bakalım önümüzdeki aylarda neler olacak. Konu ile ilgili benzer bir içeriğimiz olan “PUBG Mobile 10.000 UC Hilesi Çalışıyor mu” adlı makalemize göz atabilirsiniz.


#Pubg #Mobile #Güncellemesi #Zaman #Gelecek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu