SnapchatSosyal Medya
Trend

Snapchat Doğum Günü Listesi Nereden Bakılır?

Arkadaşlarının doğum gününü unutmak istemeyen kişilerin sıklıkla sorduğu sorulardan bir tanesi Snapchat doğum günü listesi nereden bakılır sorusudur. Snapchat’in kullanıcılarına sunduğu özelliklerden bir tanesi olan doğum günü listesi sayesinde Snapchat’inizde ekli olan kişilerin doğum günlerini kolay bir şekilde görebilir ve kişilerin hangi burçta olduklarını hızlıca listeleyebilirsiniz. Bu işlemler için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 

Snapchat Doğum Günü Listesi Nereden Bakılır?

Snapchat doğum günü listesi nereden bakılır sorusu için aşağıda yer alan adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

  • Snapchat uygulamasını açtıktan sonra altta en sağda yer alan üç çizgi butonuna basmalısınız.
  • Açılan ekranda sol üstte arama butonuna basmalısınız.
  • Gelen ekranda aşağıda yer alan Trend bölmesine gelmelisiniz.
  • Bu kısımda Doğum Günleri adlı bir seçenek göreceksiniz. Bu butona tıklayarak doğum günleri hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.
  • Sadece doğum günleri değil burçların derlendiği liste halini de görebilirsiniz. Bu sayede kimin hangi burç olduğunu kolayca ayırt edebilirsiniz.

Sizler de yukarıda yer alan maddeleri uygulayarak Snapchat doğum günü listesi nereden bakılır sorusunun yanıtına erişebilirsiniz. Bu yöntem dışında ek olarak kişinin doğum günü gelince isminin yanında doğum günü pastası simgesi de çıkmaktadır. Bu simge çıktığında sizler de kişinin doğum günü geldiğini anlayabilirsiniz. Sizlere bahsedilen yöntemi kullanarak arkadaşlarınızın doğum gününü karıştırmamanızı ve unutmamanızı sağlayabilirsiniz. Sıralama güncel tarihe en yakın olan doğum tarihlerini başlayarak devam etmekte olduğunu da unutmayınız. Geçmiş olan doğum günlerini de yine en alt sıralarda bulabilirsiniz.

 

Snapchat Arkadaşların Burçlarını Görme

Snapchat üzerinde Snapchat doğum günü listesi nereden bakılır sorusunda sonra genellikle burçlara nasıl bakıldığı sorulmaktadır. Kişilerin profiline girerek teker teker burçları görebilirsiniz. Ancak toplıu bir şekilde görmek için doğum günü listesinin olduğu yerde burçların da dizilişini görebilirsiniz. Her burcun kategorisine göre sıralanışını görebilirsiniz. Sıralama güncel tarihe en yakın olan burçtan başlayarak devam etmekte olduğunu da unutmayınız.

Kişiye özel olarak burç bakmak istiyorsanız kişinin profiline girerek kullanıcı adının altında yer alan burcu görebilirsiniz. Ayrıca profilinde iken sayfanın alt kısmında yer alan burç uyumu yorumunu okuyabilirsiniz. Ayrıca karşı tarafın ruhuna uygun olan en uygun taşı görebilirsiniz. Bu taşın da yorumunu okuyarak arkadaşlığınızda birtakım yorumlamalara sahip olabilirsiniz. Snapchat doğum günü listesi nereden bakılır sorusunun ardından bu bilgiler doğrultusunda Snapchat arkadaşlarınızın burçlarını da görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu