Sinema Dizi

The Witcher için Liam Hemsworth duyurusu geldi

The Witcher‘ın 3. sezonu henüz gösterime girmemiş olsa da Netflix, 4. sezonda gelecek büyük bir değişikliği duyurdu. Liam Hemsworth, Geralt of Rivia rolünde Henry Cavill’in yerini alacak. Her iki oyuncu da değişiklik hakkında Instagram’da paylaşımda bulundu. Liam Hemsworth, “Geralt of Rivia’yı oynama fırsatı konusunda çok heyecanlı olduğunu” söyledi. Ne Netflix ne de Cavill, oyuncu seçimi değişikliğinin nedeni hakkında bir bilgi vermedi.

Cavill, Instagram hesabından “Geralt of Rivia olarak yolculuğum hem canavarlarla hem de maceralarla doluydu ve ne yazık ki 4. Sezon için madalyonumu ve kılıçlarımı bırakacağım.” açıklamasını yaptı. “Benim yerime fantastik Bay Liam Hemsworth Beyaz Kurt’un mantosunu alacak. En büyük edebi karakterlerde olduğu gibi, Meşaleyi Geralt’ı somutlaştırmak için harcanan zamana ve Liam’ın bu en büyüleyici ve nüanslı erkekleri ele alışını görme hevesine saygıyla geçiyorum.”

Hemsworth, Açlık Oyunları, Son Şarkı ve Bağımsızlık Günü: Yeniden Diriliş gibi filmlerde oynadı. 2013 yapımı Çelik Adam filminde rol almış olan Cavill, geçen hafta hayranlarına, filmin devamının geleceği söylentileriyle bağlantılı olarak Superman’i oynamaya devam edeceğine dair güvence vermişti. Ayrıca Cavill, yakın zamanda Dwayne “The Rock” Johnson’ın oynadığı Black Adam‘da Superman olarak kısa süreliğine de göründü.

The Witcher ilk olarak 2019’da Netflix’te yayınlandı. Aynı adı taşıyan kitap serisinin ve video oyunu serisinin bir uyarlaması olarak gösterime girdi. 3. sezonu önümüzdeki yazdan önce gelmeyecek. Ancak The Witcher: Blood Origin adını taşıyan yan eser 25 Aralık’ta Netflix’te gösterime girecek. Hemsworth’un oynadığı 4. sezonun ne zaman geleceğine dair bir haber ise henüz yok.#Witcher #için #Liam #Hemsworth #duyurusu #geldi

Facebook

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu