HaberKamu İş İlanlarıYaşam

TKİ ve Kamu Hastanesi 50 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu ve Kamu Hastanesi memur ve kamu personeli alımı yapıyor. Kamu Kurumları ve İşletmeler personel alımı yapmaya devam ediyor.

TKİ ve Kamu hastanesi bünyesindeki kadrolarını güçlendirmek vaadiyle en az lise mezunu kamu personeli alımı yapıyor. 2 Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu ve 48 Kamu Hastanesi olmak üzere toplamda 50 memur ve personel alımı yapılıyor.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu (TKİ) bünyesine İŞKUR üzerinden 21 Mart 2022 ile 25 Mart 2022 tarihleri arasında personel alımı yapacağını duyurdu. TKİ ilana göre 2 engelli personel alımı gerçekleştiriyor. TKİ Kütahya ilinde Garp Linyitleri İşletmesi Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere en az lise mezunu engelli madenci alımı yapıyor.

TKİ Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

T.C. vatandaşı olmak,

18 yaşından büyük olmak,

En az lise mezunu olmak.

Tercihen Altıntaş, Domaniç, Emet, Gediz, Kütahya Merkez, Simav, Tavşanlı, Aslanapa, Dumlupınar, Hisarcık, Şaphane, Çavdarhisar, Pazarlar ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Kamu hastane yayınladığı ilana göre 21 Mart 2022 ile 05 Nisan 2022 tarihleri arasında en az lise mezunu 48 4/B sağlık personeli ve sözleşmeli personel alımı yapıyor. Yayınlanan ilana göre üniversite lise, ön lisans ve lisans düzeyinde kadrolarını güçlendirmek amacıyla birçok unvanda personel alımı yapıyor. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesine 12 Hemşire, 4 Sağlık Teknikeri, 7 Büro Personeli, 3 Tekniker, 5 Teknisyen, 8 Koruma ve Güvenlik Personeli, 9 Destek Personeli alımı yapıyor.

ÇOMÜ Sağlık Personeli Alımı Başvuru Şartları Neler?

T.C. vatandaşı olmak,

Kılavuzda yer alan KPSS puan türleri esas alınarak adaylar seçilecektir,

SGK kurumlarından veya diğer kurumlardan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

Vardiyalı sisteme ayak uydurabilmek,

Başvuru yapacak adaylar kadroların özel şartlarını taşıyor olmak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu