Sinema Dizi

Yargı 44. Bölüm – Olay Yerindeki Şok Detaylar!Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

44. Bölüm Özeti;

Serdar’ın ölümünün ardından herkes şoke olmuştur. Ilgaz bu cinayetin nasıl olduğunu çözmeye çalışırken Ceylin her şeyden habersiz, başı belada olan bir arkadaşının yardımına koşar. Ancak bir yandan da başta Aylin olmak üzere, ailesinin tuhaf davranışlarına bir anlam verememektedir..

Yekta Serdar cinayetini yine kendi lehine çevirerek bu dörtlüye karşı yeni bir savaş açmaya hazırlanır ancak hayatını alt üst etmeye yetecek bir gerçeğin onu beklediğinin farkında bile değildir. Pars Turgut Ali’den edindiği bilgiyle Rafet’in peşine düşmekte kararlıdır. Bir yandan da Derya’ya yardımcı olmaya çalışır çünkü Derya yeni davasında dişli bir avukatla karşı karşıya kalacaktır.

Ilgaz da Ceylin de farklı gerçeklere ulaşmak için çabalarken, daha yeni kavuştukları huzurun da tadını çıkararak yaşamaya çalışırlar. Ancak öğrendikleri her yeni bilgi, onları geri dönüşsüz bir yıkıma doğru adım adım götürmektedir..

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı #YARGI

112624 Kişi Okudu    –    500 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Bölüm #Olay #Yerindeki #Şok #Detaylar

*

İlgili Makaleler

42 Yorum

  1. Şurada en son suçlanacak kişi çınar çocuğun serdarı bulduğunu 7 kişi biliyordu yaa bir değil iki değil yedi kişi bunların dördü yetişkin yaşını başını almış insanların gül osman aylin merdan bunlar çocuk değil ki bi tanesi bile polisle gelmedi sonra vay efendim çınar yüzünden çınar serdarı buldu bir sürü insana da haber verdi

  2. Serdar'ı biri küreklemiş, biri törpülemiş, biri tuğlayla örmüş, biri tokatlamış, diğeri de hani bana, hani bana demiş! 😀 Azmettirici Yekta ise bile, ölümünde Erguvan ve Kaya ailesinin ortaklığı var! 🙄

  3. Çok severek izliyordum diziyi fakat olayların sürekli dönüp dolaşıp bizimkilerin başına kalması sıkmaya başladı. Kısır döngü gibi sanki. Daha çok toplumsal mesajlar verebilecek suçlar olsa onlar çözülse daha izlenebilir olurdu. Sanırım daha fazla izlemeyeceğim.

  4. Nedir sucluysada ölmeden yakalayin ya cezasini ceksin herkes ölur oldu Çinar ve arkadaslari poliscilik oynadilar baslari belada Gulu Serdarin karşisina aldinda ne oldu basiniz belada her zamanki gibi

  5. Evet güzel bir film ama bazı bölümleri hiç inandırıcı değil mesela Parla daha çok küçük en kötü durumlarda bile hep makyajlı. O kadar ağlıyor makyajı hiç kaybolmuyor..

  6. Bir katil daha dünyada çekmeden az buçuk da olsa, gitti yine. Zaten öteki dünyada çekecek cezasını da Yargı da dünyevi cezasını çektiğini görmek hakkıdır bu sadık izleyicinin diyorum ben. .

  7. Ben o kadar beğendim bu akşamki bölümden! Senaryo harika yazılmış, Sema hanım! Bravoo! Gerçekten sir o kadar ağır yuk ya, onu taşıyabilenlere aşk olsun! Serdarin ölümünde iki ailenin suçlu olmasi ve bunu Ilgaz ve Ceylinden sir saklamaya çalışması çok dramatik, çok mükemmel oldu!!! Gul hanım zaten iyi değişti bu sir yüzünden! Finale kadar böyle kalsin! Enerjisi çok yüksek bir bölüm oldu!! Herkese teşekkürler!!!! Yilin dizisi mutlaka #yargi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu