İşkur İş İlanları

Almanya 2 Bin Türk İşçi İçin Süreci Hızlandırdı! Tarih Belli Oldu: İşte Son Durum – TGRT Ana Haber #almanyaişçialımı


#almanyaişçialımı #almanya #işçialımı #almanyahaberleri

Alman hükümeti havalimanlarındaki personel sıkıntısını çözmek için ülke dışından, özellikle de Türkiye’den geçici işçi getirilmesine onay verdi.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN

#almanya #işçialımı #sondakika

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ

48768 Kişi Okudu    –    733 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Almanya #Bin #Türk #İşçi #İçin #Süreci #Hızlandırdı #Tarih #Belli #Oldu #İşte #Son #Durum #TGRT #Ana #Haber

almanya işçi alımı

İlgili Makaleler

26 Yorum

  1. Yaa hadi ordan, yahu bir pilot’un bile ortalama başlangıç maaşı 5000Euro ve bu da brüt maaş net maaş değil. Ki burda yer personelden bahsediyorsunuz. Neredeseymiş o 6000€ işçi arıyoruz diyen site, aradım aradım bulamadım çünkü öyle bir site , varsa da sahte. Zaten bizi burada parayı ağaçlardan topluyoruz zannedenler var bir de böyle saçma sapan şeyler anlatıyorsun. Yaptığın habere tüküreyim. Neymiş ben söylemiyorum Almanlar söylüyormuş. !!!!!! Gazeteçiliğine haberçiliğinize tüküreyim !!!!!!!!!

  2. Yaa hadi ordan, yahu bir pilot’un bile ortalama başlangıç maaşı 5000Euro ve bu da brüt maaş net maaş değil. Ki burda yer personelden bahsediyorsunuz. Neredeseymiş o 6000€ işçi arıyoruz diyen site, aradım aradım bulamadım çünkü öyle bir site , varsa da sahte. Zaten bizi burada parayı ağaçlardan topluyoruz zannedenler var bir de böyle saçma sapan şeyler anlatıyorsun. Yaptığın habere tüküreyim. Neymiş ben söylemiyorum Almanlar söylüyormuş. !!!!!! Gazeteçiliğine haberçiliğinize tüküreyim !!!!!!!!!

  3. Türkiye'den bir işçi alsalarda çalışsa bizde görsek nasıl maaş alıyor ve işi nasıl..Almanya'dan takip etmek isteriz .

  4. TGRT Haberlerini hergün severek dinliyorum,yalniz 6000 euro maaş işi yalan 20 yildir Almanyada yaşiyorum bu maasi burda doktorlar almiyor kaldiki verdiler gunluk 20kilo agirliginda aksama kadar o valizleri atta göreyim

  5. Brüt dur kesin , bekarsan vergi sınıf 1, yarıyı vergi ve sağlık sigortaya kes 3000€ net kalır, evli isen vergi sınıf 3 veya 5 olur 3400€ alırsın, bu net paradan da kira ceyran yeme içme yol araba lirsan benzin sigorta parası kesdikden sonra kala kala kalırsa 100€ 200€ kalır. Herkez gurbette kalanları zengin zaneder halbuki zor şartlarda çalışılıp ayakta kalmaya çalışılıyor, ev kiralari enerji fiyatları gıda fiyatları aldı başını gidiyor , aylık maaş ama aynı gerisini siz düşünün artık Gurbetteki çalışan zengin mi değil mi

  6. Su Z kusagi gelsin cok istiyodular yurt disini, alcan para 2000 eu net EKŞİ arti, is agir ve akort frankfurt ta bir odanin kirasi bin eu, o iste calismak icin Sağlam dibir lazim sokakta lak lak lak etmeye benzemiyor bu isler

  7. Almanya'da bir yargıç 4500 Euro kazanıyor. Vasıfsız vasıflı bir işçi asgari ücreti, yani 1600 brüt kazanabilir. Almanya'da kimse 6000€ kazanmıyor.

  8. Gitmek isteyenler,hadi bakalım.Türkiye'den sıkılanlar, gidin de memleket rahat bir nefes alsın.O çok beğendiğiniz ecnebi memleketi,gitmek isteyenlere kucak açmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu