Kamu İş İlanları

Üniversiteler Yüzlerce Memur ve İşçi Alımları Ekim Ayı İlanları

Üniversiteler tarafından yüzlerce memur ve işçi alımları için ilanlar yayınlandı. Üniversite personel alımları ve Ekim Ayı ilanları kapsamında büro memuru, memur, işçi gibi kontenjanlara personel atamaları yapılacaktır.

Kamu personel alımı iş ilanları kapsamında Üniversiteler tarafından yüzlerce memur ve işçi alımları yapılacak. Ekim ayı ilanları yayınlandı ve personel alımına dair tüm detayları belli oldu.

Bitlis Eren Üniversitesi 28 Güvenlik ve Büro Memuru Alıyor

Düşük şartlar ile personel alımı yapacağını Bitlis Eren Üniversitesi 28 güvenlik görevlisi alımı ve büro memuru alacak. Memur alımı kapsamında yayınladığı ilanda 28 kontenjan açtığını belirtti. Tüm detaylar belli oldu.

Kamu İlanları! Eren Üniversitesi 28 Güvenlik Görevlisi ve Büro Memuru Alacak” ilan için tıklayınız.

Düzce Üniversitesi Lise ve MYO Personel Alacak

2 farklı unvanda kamu personel alımı yapacağını duyuran Düzce Üniversitesi lise ve MYO mezunları arasından personel alacak. 5 kişilik kontenjan açan üniversite hangi dallarda personel alımı yapacak belirledi.

Düzce Üniversitesi Lise MYO Mezun 5 Sağlık Personeli Ve Güvenlik Görevlisi Alacak” ilan için tıklayınız.

Üniversite 4/B Sözleşmeli Personel Alacak

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alımları kapsamında 2 kontenjan açtı ve başvuruları başlattı. Başvuru kılavuzu yayınlayan üniversite iş ilanları belli oldu.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 2 Sözleşmeli 4/B Personel Alacak” ilan için tıklayınız.

En Az Lise Mezunu Üniversite Personeli Alımı

En az lise mezunu olup memur olmak isteyenler için dikkat! Üniversite en az lise mezunu kişiler arasından memur alacak. İşçi ve memur alacağını duyuran Çankırı Karatekin Üniversitesi hangi kadrolara personel alacak?

Öğrenmek için tıklayınız.

KPSS Şartı Aranmıyor! 42 İşçi Alınacak

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi KPSS şartsız personel arıyor. İşçi niteliğinde çalışabilecek kişiler arasından 42 işçi alınacak. KPSS puanına takılanlar için üniversite yaptığı duyuru ile ilanda KPSS şartının aranmadığını belirtti.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi 42 Temizlik, Güvenlik ve Büro Memuru Alımı ilanı için tıklayınız.

KTE Büro Memuru Alımı

Büro memuru alımı yapacağını duyuran Karadeniz Teknik Üniversitesi 27 Eylül 2022 ile 11 Ekim 2022 tarihleri arasında müracaat etmeleri gerektiğini belirterek bayan kişiler arasından büro personeli alacak.

İlan için tıklayınız.


#Üniversiteler #Yüzlerce #Memur #İşçi #Alımları #Ekim #Ayı #İlanları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu