Kripto Para
Trend

Hamster Coin Geleceği 2022

Hamster Coin Geleceği 2022

Hamster Coin Geleceği ve Hamster coin nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Hamster coin Hangi Borsada Nasıl Alınır işte detayları.

En çok merak edilen kripto paralardan olan Ham Coin nedirHamster Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Hamster coin geleceği fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bilgibedava.Com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Hamster Coin Kaç TL

Hamster Coin fiyatı 0,00000007887090 TL’dir. Hamster coin piyasa değeri 188.046.537 TL’dir. Hamster coin son 24 saatte 0.77% değişim gösterdi. Hamster coin günlük işlem hacmi 3.162.304 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 879. sıradadır.

  • 1 Hamster Coin Kaç Dolar; HAM Coin şuan $0,00000000535324 değerindedir. Son 24 saatte 0.77% oranında değişti.
  • 1 Hamster Coin Kaç TL; HAM Coin anlık fiyatı ₺0,00000007887090 olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 0.77% değişim gördü.

Ham (Hamster) Coin Nedir?

Geçen yıl meme madeni para evrimi başladığından, Hamster madeni parasını Haziran ayı başlarında çeşitli ticaret platformlarında başlattı. Hamster hakkında bilinmesi gereken en büyük şey, topluluğu ve tüccarların finansal aracılara güvenmeden doğrudan işlem yapmalarını sağlayan merkezi olmayan simgesidir.

Web sitesinde “Topluluk her şeydir ve HAMSTER COIN, ekip içinde birliği teşvik etmeye çalışır” diyor. Ayrıca, teknik incelemesi, diğer meme belirteçleriyle karşılaştırıldığında daha “güçlü ve güvenli” olduğunu iddia ediyor. Bilinmesi gereken başka bir şey de, Hamster’ın madeni parasının neden bu kadar çok sıfırla işlem yaptığıdır. Bunun nedeni, 10 katrilyon tokenlik devasa arzıdır.

hamster coin geleceği
hamster coin geleceği

Hamster Coin Yorum

Hamster coin yorum bazında bakıldığında uzmanlar genel olarak olumlu yorumlar yapmaktadır. Meme kripto para için bir liste bulunmaktadır. Bu listede ilk 1 ay içerisinde belirli bir şekilde yerini almıştır ve yerini hala korumaya devam etmektedir. Ayrıca ilk sıralarda da bulunması uzmanların yorumlarında oldukça olumlu olmasını sağlamıştır. Geleceği parlak bir şekilde görülmektedir.

Son yükselişi de zaten uzmanların bu söylemlerini doğrulamıştır. Yatırımcılar bu coin ile yüksek kazançlar elde edebilirler. Yükselmesinden sonra zaten pek çok kişiye kazanç sağlamasına bağlı olarak sosyal medya da popüler bir hale gelmiştir. Yükseliş trendleri arasında da yerini alan coin hem coin uzmanları tarafından hem de  grafik analistleri tarafından dikkate alınmıştır. Yapılan yorumlarda şu an için oldukça olumludur.

Hamster Coin Hangi Borsada

HHamster coin nereden alınır; Ham tokeni yalnızca PancakeSwap merkezi olmayan borsasında bulunmaktadır. Ayrıca hamster coin Binance smart Chain ağında oluşturulduğundan dolayı Binance borsasında da yerini almıştır.

Yükselen ve yeni altcoin para birimlerini kripto para kategorisinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu