Sinema Dizi
Trend

Jurassic World Dominion Ne Zaman Çıkacak?

jurassic world dominion ne zaman çıkacak

Jurassic World Dominion ne zaman çıkacak diye merak etemnizin sebebi çıkış tarihinin bir fazlaca kere ertelenmesi olabilir. Pandemiden en fazlaca etkilenen sektörlerin başlangıcında gelen beyaz perde sektörü, birçok filmin ertelenmesine sahne oldu. Merakla beklenen bu filmler içinde Jurassic World de bulunmaktaydı. Çekimlerine 2020 yazında başlaması beklenen film, pandeminin patlak vermesiyle beraber çekimlerini durdurdu. Pandemi sebebiyle çekimlerini durduralım ilk büyük filmlerden birisi olan Jurassic World, daha sonrasında almış olduğu sıkı pandemi önlemleri ile çekimlere devam etti.

27 senelik bir serüvene haiz olan Jurassic World son olarak filmini 2018 senesinde çekmiş ve o günden bugüne Jurassic World Dominion ne süre çıkacak sorularını çoğunlukla sorulmasına niçin olmuştu.

jurassic world dominion ne zaman çıkacak
jurassic world dominion ne zaman çıkacak

Jurassic World Dominion Mevzusu Nedir?

Serinin 3 filminin trajik bitiminden sonrasında gösterilen yeni filmimizde dinozorları dünyanın her yerinde görmek mümkün olacak. İnsanlarla beraber yaşayan ve avlanan dinozorlar hem de insanlık tarihinin mühim bir karakteri oluyorlar.

Jurassic World Dominion Ne Vakit Çıkacak?

Jurassic World Dominion 4 senelik aranın peşinden 10 Haziran 2022 de ABD Birleşik Devletleri’nde gösterime girecek. Filmin devletimizde ne süre gösterime başlayacağı hakkında ise herhangi bir izahat bulunmuyor. Bizim tahminlerimiz ABD’daki vizyon tarihinden 2-3 ay sonrasında Türkiye’de gösterime girebileceği yönünde.

jurassic world dominion ne zaman çıkacak
jurassic world dominion ne zaman çıkacak

Jurassic World Dominion Fragmanı Gösterildi mı?

Jurassic World Dominion’nun ilk fragmanın yayınlanmasının peşinden serinin fanatikleri büyük bir bekleyiş içine girdi. Son olarak filminin 4 yıl ilkin gösterime girmesinden bu yana yaşanmış olan pandemi sebebiyle yeni filme kavuşamayan fanatiklerinin ilk fragmanı büyük bir heyecanla karşıladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu