Haber

SON DAKİKA | SEDAT PEKER VASİYET YAZDI.. SOYLU'YU TEHDİT ETTİ..9222 Kişi Okudu    –    178 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Son dakika. Vidyoyu beğenin kardeşlerim. Sedat Peker vasiyet yazdı!.
Gazeteci Erk Acarer, suç örgütü lideri Sedat Peker’in vasiyet yazdığını öne sürdü. Sedat Peker ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Bir süredir sessiz kalan, hakkında infaz timi gönderildi iddiaları ortaya atılan ve son olarak kamuoyunda basın danışmanı olarak tanınan Emre Olur’un da yakalanmasının ardından Peker’in vasiyet yazdığı belirtildi.

Gazeteci Erk Acarer, YouTube kanalında yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:.

“Sedat Peker, BAE’de resmi ofise çağrıldı ve burada Peker ile BAE resmi bir görüşme gerçekleştirdi.”

Peker’in, bu görüşmede Soylu’nun Emre Olur ile ilgili ‘soysuz’ tweetini BAE yetkililerine gösterdiğini ve elinin kolunun bağlandığını söylediğini aktaran Erk Acarer şöyle devam etti:.

“Sedat Peker’in çok öfkeli olduğundan ve bir vasiyet hazırladığından söz ediliyor. Bizim gibi insanlara ölüm gelebilir deniyor. Buna hazırlıklıyım ve bunu yadırgamam ifadelerini kullanıyor. Mal varlığım kalmadı diyor. Kimseye bir şey bırakamam bu yüzden diyor.”

“Süleyman Soylu ile ilgili özel bir bölüm var. Anladığım kadar Sedat Peker devletin ayağa düşürülmesinden dolayı ona öfkesi bir türlü dinmiyor. Bu ifade önemli. Şimdi şunu söylüyor. Bana bir şey olursa bu söylediklerimi kamuoyuna, yurttaşa emanet ediyor ve devrediyorum diyor. Benim söylediklerimin aynısını Süleyman Soylu koltuğundan ayrıldığı vakit kendisine bu fiilleri yapın diyor. İlginç ifadeler. Sedat Peker, kafasına koymuş bir takım şeyleri.”

“Bir içişleri bakanı olarak görmediğini ifade ediyor Soylu’yu ve şu satırlar geçiyor: Bizim arkadaşlarımız soysuz değildir. Soysuz olanlar bellidir. Toplumun mal varlığına göz dikenler, uyuşturucu baronlarıyla iş tutanlar, suçlulara imtiyaz tanıyanlar soysuzdur.”

“Peker, edindiğimiz bilgilere göre şu satırları yazmış. Aynen aktarmış: Sandık namustur, AK Parti iktidarının sizi seçime kadar sokağa çekme oyununa prim vermeyin. Ancak oy işlemleri tamamlanıncaya kadar eve dönmeyin ve bir hileye izin vermeyin. Sizi korkutmalarına, korku imparatorluğu üzerinden teslim almalarına müsaade etmeyin.”

Kanalımıza hoş geldiniz.

Kanaldaki içeriklerin başka kanalara yüklenmesi YASAKTIR 👈

Bize destek için abone olabilirsiniz!

Erdoğan, Sedat Peker, açıklama,son Dakika Haberleri,son dakika, CHP, Kürtler, HDP, Selahattin Demirtaş, MHP,iyi Parti, Süleyman soylu, ak Parti, Recep Tayyip Erdoğan, dolar ne kadar, bugün haberler, Fox haber, Türkiye haberleri, son dakika Sedat peker, Fox TV,Fox canlı, canlı TV izle, canlı haber, Van, Diyarbakır, samsun, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Diyarbakır, samsun, Trabzon akp, Ekrem İmamoğlu,mansur yavaş, Gelecek Partisi, savcı sayan,deva Partisi, Muharrem İnce, Ahmet Davutoğlu,Ali Babacan,meral Akşener,medya Kritik,show TV izle, halk TV canlı,haber global, son dakika Erdoğan,son dakika Selahattin Demirtaş, tutuklandı, medyayı,ilave TV, krt TV, son haber, altın fiyatları, Erdoğan CHP, Erdoğan Komik, Erdoğan sert açıklamalar,CHP haber,Sedat Peker Son açıklama, bugün Türkiye’de ne oldu, Erdoğan hastamı, Erdoğan hastalığı, cenaze, kabir azabı,veli Ağbaba, Atatürk, Cenk Çelik,erk acarer,emre olur

#SON #DAKİKA #SEDAT #PEKER #VASİYET #YAZDI. #SOYLU39YU #TEHDİT #ETTİ.

son dakika

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Тезий пропаганди от вас трябва да ги спрете веднъж завинаги без да забърквате чуждий държавий на мен ми омръзнало от вас от вашите лъжи и пропаганди нищо при вас не стабилно и от КАЗВЪМ повече парий лично на вас дави давъм спиръм всичко при вас ше ви блокиръм от всякъде това сте направели това заслужите

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu