Teknoloji

520 TL’lik cüzdanın fiyatı 50 TL’ye düştü! Sezon sonu fırsatı!


Seri sonu ürünlerde müthiş kampanyalar devam ediyor. Bugün sizlere bahsedeceğimiz ürün ise teknoloji ile harmanlanmış olan bir cüzdan.

Söz konusu erkekler olduğunda cüzdan modellerinin önemli bir role sahip olduğunu söyleyebiliriz. Günümüzde gencinden yaşlısına hemen her erkeğin cebinde mutlaka iyi kötü bir cüzdan vardır. Elbette gelişen teknoloji cüzdan tasarımlarını da etkiledi.

Şunu kabul etmek gerekiyor. Artık pek çok kişi yanında nakit bile taşımıyor. Çünkü kredi kartları, banka kartları ya da akıllı telefonları ile basit bir şekilde ödeme yapabiliyorlar. Nitekim cüzdan tasarımları da bu ihtiyaçlara göre tasarlanıyor.

Eski cüzdanlar genel olarak bozuk para cebi ve kağıt paraları saklama bölümü bulunuyordu. Modern cüzdanlarda ise kartlar için özel bir bölüm yapılıyor. Bu bölümden kartlar özel bir mekanizma ile çıkıyor ve dilediğinizi kullanabiliyorsunuz.

520 TL’lik cüzdanın fiyatı 50 TL’ye düştü! Sezon sonu fırsatı!

Hatta yeni nesil cüzdanlarda özel bir koruma yöntemine de yer veriliyor. Bu koruma yöntemi sayesinde cüzdanınızdaki kartların temassız ödeme özelliğinin kullanılmasının önüne geçilmiş oluyor. Sizlere indirim haberini vereceğimiz cüzdan da tam olarak böyle bir model.

Çok değil yaz aylarında 500 TL civarına satılan bu cüzdan şu anda 50 TL’ye kadar düşmüş durumda. Şaka değil gerçek. 2 kilo domates parasına son derece muazzam bir cüzdana sahip olabilirsiniz. Yalnız ürünün stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatalım.

Dilerseniz ürünün indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.


#TLlik #cüzdanın #fiyatı #TLye #düştü #Sezon #sonu #fırsatı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu